سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٠ EN

اخبار > اختصاص بیش از 32 هزار متر مربع فضای ورزشی در ستاد و مناطق عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی  چاپ        ارسال به دوست

اختصاص بیش از 32 هزار متر مربع فضای ورزشی در ستاد و مناطق عملیاتی زاگرس جنوبی
در راستای کرامت و سلامت نیروی انسانی صورت گرفت

اختصاص بیش از 32 هزار متر مربع فضای ورزشی در ستاد و مناطق عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی

حدود 32 هزار و 500 متر مربع فضای ورزشی در ستاد و مناطق عملیاتی در اختیار کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی قرار گرفته که با احتساب کل کارکنان، سرانه فضای ورزشی بیش از شش متر مربع برای هر نفر تعریف شده است.

مهندس حسین شکوری فر مدیرمنابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی درباره فعالیت های صورت گرفته در رابطه با اختصاص فضا و امکانات ورزشی به کارکنان این شرکت اظهار داشت : همه مناطق عملیاتی و کمپ های اقماری از سالن های ورزشی، استخر و تجهیزات مناسب برخوردار هستند و تجهیزات نیز به شکل دوره‌ای بهسازی و یا خریداری می شوند.در ستاد شیراز نیز فضای ورزشی مورد نیاز کارکنان و خانواده های آنان از طریق اماکن متعلق به شرکت و یا اجاره امکانات موجود در سطح شهر تامین می شود. همچنین در شهر جم که تعدادی از خانواده های کارکنان مستقر هستند نیز از ظرفیت های موجود در شهرک توحید جم استفاده می شود. لازم به توضیح است که سرانه ورزشی نیز از طریق نفت کارت در اختیار همکاران قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، شکوری فر در رابطه با ارزشیابی، ترفیعات و انتصابات و وام های اعطایی به کارکنان تصریح کرد : طی دو ماه گذشته و پس از اعمال ارزشیابی سال 97 کارکنان ترفیعات 588 نفر از کارکنان مناطق عملیاتی در سامانه جامع نیروی انسانی تغذیه شده است. همچنین در ده ماهه سال جاری 2017 فقره وام به کارکنان اعطا شده است و 633 انتصاب مورد بررسی و تایید قرار گرفته و تعدیل مدرک آن دسته از کارکنان که امکان پذیر بوده است نیز بررسی و جهت تصویب به شرکت ملی نفت ایران ارسال شده است.

وی افزود : علاوه بر این در سال جاری به منظور جلوگیری از تضییع حق همکاران محترم طرح" بررسی مجدد مزایا و فوق العاده های پرداختی به کارکنان مناطق عملیاتی " در دستور کار قرار گرفت که برای 1335 کارمند، 10 آیتم حقوقی و در مجموع13350 آیتم بررسی و موارد اصلاحی اعمال شده است.

بر اساس این گزارش ، از دیگر اقداماتی که در سال جاری انجام شده است، تغییر شیوه پرداخت وام اضطراری است. در مجموع از ابتدای سال جاری تا کنون حدود 3 میلیارد و 600 میلیون تومان وام اضطراری به تعداد 454 نفر از کارکنان رسمی اعطا شده است که با توجه به افزایش تعداد پرداخت ها نسبت به سال 97 رضایتمندی به وجود آمده است.

این گزارش می افزاید ، در حال حاضر تقریبا پنج هزار و 500 نفر نیروی انسانی در این شرکت مشغول فعالیت هستند که از این تعداد یک هزار و 780 نفر نیروی رسمی، بیش از 600 نفر قرارداد مدت موقت و حدود سه هزار نفر نیز به عنوان نیروی پیمانکاری فعالیت می‌کنند.

شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از شرکت های سه گانه بهره بردار تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که از پنج منطقه فعال عملیاتی نار و کنگان، آغار و دالان، پارسیان،سرخون و گشوی جنوبی و سروستان و سعادت آباد بخشی از نفت و گاز مورد نیاز کشور را تولید و به مبادی مصرف ارسال می کند.

 


١٤:٢٩ - سه شنبه ١٣ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٦٧٢    /    تعداد نمایش : ٣٥٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده