سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ١٧ آذر ١٤٠٠ EN

اخبار > افتتاح مجموعه ورزشی روباز در منطقه عملیاتی نارو کنگان  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح مجموعه ورزشی روباز در منطقه عملیاتی نارو کنگان

مجموعه ورزشی روباز با هدف ایجاد شادابی و نشاط کارکنان در مجتمع اداری رفاهی میلاد منطقه عملیاتی نار و کنگان راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به نقل از منطقه عملیاتی نار و کنگان، رئیس این منطقه علمیاتی،گفت: با توجه به ابلاغ دستورالعمل های بازدارنده ورزشی در پیشگیری از بیماری کرونا در فضاهای ورزشی سربسته و به منظور ایجاد نشاط ، تندرستی و سلامتی کارکنان، مجموعه ورزشی روباز واقع در مجتمع اداری رفاهی میلاد ظرف مدت ۵ ماه در زمینی به مساحت بالغ بر ۸۸۰ متر مربع احداث شد.

مهندس جابر چرومی زاده با اشاره به اینکه احداث این مجموعه ورزشی با استفاده ازامکانات، ظرفیت،ها و توانمندی های داخلی منطقه و با همکاری و مساعدت های رئیس محترم امور ورزش ستاد زاگرس احداث شده است، افزود: به همین دلیل بالغ بر سه میلیارد و هشتصد میلیون صرفه جویی ریالی حاصل شده است.

وی، ادامه داد: این مجموعه ورزشی شامل زمین های ورزشی مینی فوتبال چمن مصنوعی، بدمینتون ، والیبال، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی است و با افتتاح آن، سرانه فضای ورزشی در این منطقه عملیاتی برای هر نفر از ۵/۲۱ متر مربع به ۵/۸۵ متر مربع افزایش یافته است.

منطقه عملیاتی نار و کنگان یکی از مناطق عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در حوزه جغرافیایی شهرستان های جم و کنگان در استان بوشهر قرار دارد.

 


١٠:٤٢ - دوشنبه ١٧ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ١٤٦٥٤    /    تعداد نمایش : ١٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده