سال جهش تولید گرامی باد
چهارشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار > همدلی و مشارکت کارکنان نفت و گاز غرب در تولید صیانتی و بهره برداری از میدانهای مشترک  چاپ        ارسال به دوست

همدلی و مشارکت  کارکنان نفت و گاز غرب در تولید صیانتی و بهره برداری از میدانهای مشترک
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب اظهار داشت ،

همدلی و مشارکت کارکنان نفت و گاز غرب در تولید صیانتی و بهره برداری از میدانهای مشترک

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با ابراز رضایت از همدلی و همکاری مجموعه کارکنان این شرکت بر انجام تعهدات تولید تکلیفی و صیانتی و بهره برداری از میدانهای مشترک خبر داد.

مهندس سعید ناصری پور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت  نفت مناطق مرکزی ایران در نیمه اول سال 1399 با ابراز رضایت از فعالیت های صورت گرفته در این شرکت  و مشارکت همکاران در زمینه تولید نفت و گاز در میدانهای مشترک و انجام تعهدات تولید گاز به خصوص در فصل سرد تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس ناصری پور در رابطه با تولید تجمعی  نفت طی 10 ماه اخیر در  این شرکت اظهار داشت : طی 10 ماه اول امسال در مجموع 33 میلیون بشکه نفت از میدانهای این شرکت تولید شده است. در این مدت میانگین تولید از میدانهای غرب کشور ، روزانه نفت  معادل 100 هزار بشکه و تولید گاز  6 میلیون و200 هزار متر مکعب در روز بوده است.  

وی افزود : پیش بینی تولید نفت در سال آینده برای شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به طور میانگین 157 هزار بشکه در روز خواهد رسید که حداکثر تولید در اسفند سال آینده 166 هزار بشکه در روز است.

بر اساس این گزارش مهندس ناصری پور درباره مجموع عملیاتهای صورت گرفته روی میدانهای این شرکت تصریح کرد: جمع کل عملیاتهای صورت گرفته در مدیریت امور فنی  در 10  ماه اول امسال307مورد است که شامل مواردی همچون آزمایش چاه با تفکیک گر سیار ، آزمایش شاخص بهره وری ، آزمایش ممیزی فشار ساکن ، ایمن سازی چاه ، نمونه گیری درون چاهی و تزریق مواد بازدارنده خوردگی می شود.

این گزارش می افزاید ، شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب یکی از  شرکت تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران محسوب می شود که حوزه فعالیت آن شامل استان‌هاي كرمانشاه، ايلام، بخشی از شمال خوزستان و لرستان با مركزيت ستاد در شهر كرمانشاه به شمار می رود.

 


١٩:١١ - چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٦٤٥    /    تعداد نمایش : ٢٠١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده