سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩ EN

اخبار > نشست کمیته مدیریت شرایط اضطراری شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد  چاپ        ارسال به دوست

نشست کمیته شرایط اضطراری شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد
با تشدید شیوع کرونا؛

نشست کمیته مدیریت شرایط اضطراری شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد

نشست کمیته مدیریت شرایط اضطراری شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با هدف حفظ سلامت و صیانت از کارکنان و بررسی مجموع اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با شیوع بیماری کرونا به صورت ویدئو کنفرانس در ستاد تهران با حضور مدیران ستادی و شرکتهای تابعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این نشست مهندس رامین حاتمی با تاکید بر لزوم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و دستورعمل های ابلاغی و اتخاذ تدابیر سختگیرانه گفت: با توجه به شدت شیوع کرونا و آغاز تعمیرات اساسی در فصل تابستان به منظور نگهداشت و حفظ توان و استمرار تولید، لزوم توجه دوچندان به این امر بیشتر احساس می شود.

بر اساس این گزارش مهندس حاتمی حفظ و ارتقای سلامت نیروی انسانی را بسیار حائز اهمیت دانست و ادامه داد، لازم است اقدامات بهداشتی و درمانی در این رابطه ازجمله شناسایی کارکنان با ریسک بالا و دارای بیماری های زمینه ای و ارجاع مبتلایان به این ویروس به بخش های درمانی در اولویت نخست قرار گیرد و شیوه های پیشگیرانه از جمله انجام تست های غربالگری برای افراد مشکوک به این ویروس در مبدا و مبادی ورودی ستاد و مناطق عملیاتی و تاسیسات، مدیریت شیفت های کاری، رصد و پایش مستمر وضعیت سلامت کارکنان، آموزش و فرهنگ سازی در خصوص مقابله با این بیماری مدنظر و بصورت ویژه در ستاد و شرکتهای تابعه پیگیری شود.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اظهار امیداواری کرد با مشارکت همه جانبه سلامتی مجموع کارکنان شرکت و خانوادهای ایشان تامین شود تا بتوانیم به خوبی و با درایت بر این بیماری فایق آییم.

این گزارش می افزاید، در این نشست مدیران عامل شرکتهای بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، شرق و غرب و اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست و پدافند غیرعامل به ارائه گزارش عملکرد و اقدامات مداخله ای شرکت های متبوع خود در رابطه با این بیماری پرداختند .

 

 


٢٠:٠٧ - چهارشنبه ٤ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٨٣٨    /    تعداد نمایش : ٢٢٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده