سال جهش تولید گرامی باد
شنبه ١٠ آبان ١٣٩٩ EN

اخبار > کارگروه مقابله با کرونا در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تشکیل جلسه داد  چاپ        ارسال به دوست

کارگروه مقابله با کرونا در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تشکیل جلسه داد
هم‌زمان با تشديد شيوع كرونا؛

کارگروه مقابله با کرونا در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تشکیل جلسه داد

جلسه کارگروه مقابله با بیماری کرونا در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران هم‌زمان با تشديد اين بيماري به‌منظور بررسي اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های پيش رو بر اساس دستور عمل‌های جديد ابلاغي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شرکت نفت مناطق مرکزی ایران؛ در اين جلسه ضمن بررسي عملكرد واحدهاي مستقيم مسئول در زمينه مقابله با بیماری کرونا، تقویت اقدامات پیشگیرانه، امکانات تشخیص کرونا و تمهیدات لازم برای کنترل و مهار شیوع بیشتر این بیماری تشريح شد.

در جلسه ياد شده که اعضا و نمایندگان اصلی این کارگروه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی حضور داشتند بر رعایت دستورعمل‌های صادره از سوي وزارت نفت و ستاد ملی مبارزه با کووید 19 و حفظ سلامت کارکنان به‌ویژه کارکنانی که در معرض خطر بیشتری قرار دارند تأکید گرديد.

همچنین اقداماتی از قبیل اطلاع رساني طبق آخرين يافته هاي علمي، نصب و راه‌اندازی دستگاه محلول ضدعفوني كننده پدالي در محل ورودي ساختمان‌های ستادي، شناسايي مجدد بيماران زمینه ای، استفاده از دورکاری در شرايط حاد با توجه به بخشنامه‌های ستاد ملي مبارزه با كويد19، تأکید مجدد گندزدايي و ضدعفونی‌کننده محل‌های عمومي و اداری به‌صورت روزانه و شناسايي محل، فعالیت‌های پرخطر و انجام اقدامات كنترلي موردبررسی قرار گرفت.

در کارگروه مقابله با كرونا، از عموم کارکنان به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از گسترش ویروس کرونا، قدردانی بعمل آمد و اعضای کار گروه، تداوم همراهي ایشان را تا ريشه كني کامل اين بيماري منحوس خواستار شدند.

 


١٤:٣٧ - چهارشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٤٠٣٣    /    تعداد نمایش : ١٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده