سال جهش تولید گرامی باد
دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩ EN

اخبار > دور جدید چابکسازی فرآیندهای زاگرس جنوبی با رویکرد یکپارچه سازی و نتیجه محوری آغاز شد  چاپ        ارسال به دوست

دور جدید چابکسازی فرآیندهای زاگرس جنوبی با رویکرد یکپارچه سازی و نتیجه محوری آغاز شد

دور جدید بازبینی و چابکسازی نظام جامع فرآیندهای شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با رویکرد یکپارچه سازی و نتیجه محوری بر اساس سیستم های استاندارد مدیریتی، آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مدیرعامل این شرکت در حاشیه اولین جلسه هم‌اندیشی که به همین منظور و با محوریت بازنگری فرآیندها در حوزه برگزاری مناقصات، اجرای پیمانها و تامین کالا برگزار شد، گفت: در حال حاضر فعالیت ها به شکل مطلوبی انجام می شود اما بازنگری فرآیندها با هدف کوتاه سازی، یکپارچه سازی و کمی سازی آنها، ضمن افزایش سرعت انجام کار، نتیجه مطلوب‌تری به دنبال دارد.

مهندس سید ابوالحسن محمدی، با تقسیم بندی سرمایه های سازمانی به مالی، فرآیندی، انسانی، اطلاعاتی، تکنولوژیکی و آی تی، افزود: شناسایی نقاط قابل بهبود و پیاده سازی راهکارهایی که سرعت اجرای فرآیند ها در همه حوزه‌های سرمایه‌ای را افزایش دهد، باعث ارتقا میزان بهره‌وری در کل سازمان می شود.

وی، در ادامه با اشاره به اینکه چابکسازی فرآیندها با محوریت دو اداره برنامه ریزی و مهندسی سیستم ها و بهره‌وری دنبال می شود بر قانون محوری تاکید کرد و گفت: چابکسازی فرآیندها با رویکرد سیستم های استاندارد بین‌المللی و استفاده از خرد جمعی و با در نظرگرفتن کلیه قوانین، مقررات و بررسی تمامی گلوگاه‌ها انجام می شود و پس از تصویب توسط کمیته متخصصان، اجرای آنها در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی الزامی است.

محمدی، در اولین جلسه هم‌اندیشی در حوزه چابکسازی فرآیندها که با حضور اعضاء هیات مدیره، رؤسای مناطق عملیاتی(ویدیو کنفرانس)، اعضاء کمیسیون مناقصات و کمیتههای فنی بازرگانی و تغییر دستور کار و بررسی فنی در شیراز برگزار شد بر همسان سازی کامل پیمان ها، تسریع روند انجام مناقصات، عارضه یابی فرآیند خرید کالا و دسته‌بندی کالاهای مورد نیاز، کمی سازی و ارائه گزارشات عملکرد در بازه های زمانی هفتگی و ماهیانه، چابکسازی مکاتبات اداری و کاهش مکاتبات غیرضروری و... تاکید کرد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی بزرگترین شرکت بهره‌بردار تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که با مرکزیت شهر شیراز پنج منطقه عملیاتی نار و کنگان، آغار و دالان، پارسیان، سرخون و گشوی جنوبی و سروستان و سعادت‌آباد را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می کند.

 

 


١٥:٣٦ - يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١٤١٧٥    /    تعداد نمایش : ٢٧٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده