سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
جمعه ٠٨ مرداد ١٤٠٠ EN

اخبار > علیرغم سیل و زلزله تولید زاگرس جنوبی بی وقفه ادامه دارد  چاپ        ارسال به دوست

زاگرس جنوبی
علیرغم سیل و زلزله تولید زاگرس جنوبی بی وقفه ادامه دارد

مدیر عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از تداوم تولید این شرکت علیرغم بروز سیلاب و زلزله در حوزه جغرافیایی جنوب کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مهندس مصطفی پالیزیان، گفت: با توجه به وقوع زلزله ۵/۷ ریشتری در منطقه خشت استان فارس و جاری شدن سیلاب در مناطق جنوبی کشور، هیچ آسیبی به تاسیسات فرآیندی این شرکت وارد نشده و تولید نفت و گاز بی وقفه ادامه دارد.

وی، با اشاره به اینکه پنج منطقه عملیاتی زاگرس جنوبی در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان قرار دارد، افزود: در راستای استمرار پایدار تولید با پیاده سازی الزامات ایمنی، شناسایی مناطق حادثه خیز و پیش بینی شرایط ریسک، کلیه تمهیدات لازم پیاده و علیرغم آسیب جزئی به سیستم برق رسانی تولید متوقف نشد و آسیبی به تجهیزات و تاسیسات فرآورشی نرسید.

وی، در پایان با اشاره به قرار گرفتن مناطق عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در منطقه جنوب کشور، گفت: با توجه به بروز باران‌های موسمی و وقوع پدیده سیلاب در فصل تابستان، این شرکت همواره در آمادگی کامل جهت پیشگیری و مقابله با آسیب های ناشی از سیلاب و سایر حوادث طبیعی و غیر طبیعی، است .

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که با مرکزیت شهر شیراز، پنج منطقه عملیاتی پارسیان، آغار و دالان، نار و کنگان، سرخون و گشوی جنوبی و سروستان و سعادت آباد را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می کند.

 


١٤:١٠ - چهارشنبه ٣٠ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٤٤٦٩    /    تعداد نمایش : ٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده