سال جهش تولید گرامی باد
دوشنبه ١٠ آذر ١٣٩٩ EN

اخبار > برنامه مدیریت زیست محیطی (EMP) منطقه عملیاتی نار و کنگان تدوین می شود  چاپ        ارسال به دوست

برنامه مدیریت زیست محیطی (EMP) منطقه عملیاتی نار و کنگان تدوین می شود
برنامه مدیریت زیست محیطی (EMP) منطقه عملیاتی نار و کنگان تدوین می شود

برنامه مدیریت زیست محیطی منطقه عملیاتی نار و کنگان با مشارکت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، تدوین می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، رئیس اداره اچ‌اس‌یی این شرکت، گفت: در راستای نشست مشترکی که با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر برگزار شد؛ برنامه های مدیریت زیست محیطی منطقه عملیاتی نار و کنگان در راستای مدیریت منابع آلاینده و پیشگیری از آلودگی های محیط زیست تدوین می شود.

مهندس علیرضا امینی، افزود: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در سال‌های اخیر اقدامات مهمی را در راستای پیشگیری و کاهش آلایندگی محیط زیست در منطقه عملیاتی نار و کنگان انجام داده است که با تدوین و اجرای برنامه مدیریت زیست محیطی، این اقدامات کامل و کاربردی تر خواهد شد.

وی با تاکید بر اهمیت حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از آلودگی محیط زیست، گفت: بر اساس این نشست، مقرر رشد برنامه EMP منطقه عملیاتی نار و کنگان طی مدت 4 ماه تدوین و نهایی گردد.

منطقه عملیاتی نار و کنگان یکی از مناطق پنجگانه عملیاتی در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از شرکت های تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که در حوزه جغرافیایی استان بوشهر قرار دارد.

 


٢٠:٢٤ - يکشنبه ١٦ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٩٤٨    /    تعداد نمایش : ١٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده