سال جهش تولید گرامی باد
چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩ EN

اخبار > پروژه برق‌رسانی به آبان و پایدار غرب در حال انجام می‌باشد  چاپ        ارسال به دوست

پروژه برق‌رسانی به آبان و پایدار غرب در حال انجام می‌باشد
باهدف ازدیاد برداشت از میادین مشترک؛

پروژه برق‌رسانی به آبان و پایدار غرب در حال انجام می‌باشد

با تلاش متخصصان ایرانی پروژه برق‌رسانی به میادین آبان و پایدار غرب همسو با برنامه ازدياد برداشت در ميادين مشترك در دست اجراست.

پروژه برق‌رسانی به طرح توسعه ميدان هاي مشترک آبان و پایدار غرب در گستره عملیاتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به همت پیمانکاران توانمند داخلی و باصرفه جويي اقتصادی 42 ميليون يورويي در دست اجرا است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران؛ مدير مهندسي و ساختمان این شرکت گفت: تأمین انرژی موردنیاز تلمبه‌های درون‌چاهی باهدف شتاب بخشی به طرح توسعه این میدان‌ها به‌منظور افزایش تولید به میزان 35 هزار بشکه در روز صورت می‌گیرد.

پيمان ايماني افزود: در راستای توسعه، ارتقا و بهینه‌سازی شبکه برق موجود در میدان پایدار غرب و همچنین احداث شبکه برق جدید در میدان آبان برای برق‌رسانی به 38 حلقه چاه به 25 مگاوات انرژی جهت نصب پمپ‌های درون‌چاهی نیاز است که این مهم در قالب دو پروژه مستقل و طی برگزاری دو مناقصه درآذرماه سال گذشته از سوی شرکت نفت مناطق مرکزی به پیمانکاران داخلی واگذار شد.

وی اظهار کرد: تأمین این میزان انرژی با مشارکت بخش خصوصی علاوه بر صرفه‌جویی اقتصادی و جلوگیری از خروج ارز از کشور مبتنی برجهش تولید و بهره‌گیری از توان داخلی، اهتمام استفاده از تولیدات ساخت داخل و ایجاد فرصت‌های شغلی را در پی داشت.

اين عضو هيأت مديره افزود: تأمین برق طرح توسعه ميادين مشترک آبان و پایدار غرب از طریق ایجاد بالغ‌بر 50 كيلومتر زيرساخت شبكه برق انجام می‌شود.

مدير مهندسي و ساختمان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در پایان خاطرنشان کرد: باوجود شیوع بیماری کرونا، افزایش نرخ ارز و کار در شرایط سخت و طاقت‌فرسای منطقه، تلاش بر این است تا پایان آذرماه سال جاری پروژه برق‌رسانی به این میادین تکمیل و در مدار قرار گیرد.

ميدان آبان و پايدار غرب ازجمله میدان‌های مشترك نفتي در حوزه عملياتي شركت نفت مناطق مركزي ايران در غرب كشور محسوب می‌شود.

 


١١:٣٥ - دوشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٩٤٩    /    تعداد نمایش : ١٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده