سال جهش تولید گرامی باد
دوشنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار > مسائل شغلی و معیشتی کارکنان عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی بررسی شد  چاپ        ارسال به دوست

مسائل شغلی و معیشتی کارکنان عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی بررسی شد
با حضور مدیر منابع انسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

مسائل شغلی و معیشتی کارکنان عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی بررسی شد

در نشستی با حضور مدیر منابع انسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و هیأت همراه و همچنین مدیران و رؤسای مناطق عملیاتی نفت و گاز زاگرس جنوبی مسایل شغلی و معیشتی کارکنان عملیاتی در شیراز بررسی شد.

خلیل قاسم زاده مدیر منابع انسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در نشست مشترک مدیران و روسای ستاد و عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با اشاره به اهمیت و جایگاه نیروی انسانی در پیشبرد و تحقق اهداف سازمان اظهار داشت : سرمایه انسانی، مهمترین و با ارزش ترین دارایی هر سازمان محسوب گردیده و جوامعی روند  رشد و  توسعه را بهتر طی می کنند که علاوه بر دارا بودن منابع و ذخایر طبیعی از سرمایه های انسانی آموزش دیده ، توانمند و  کارآمد  برخوردار باشند .

وی افزود : یکی از مهم ترین اهداف راهبردی سازمان های پیشرو، توسعه منابع انسانی آن است که دستیابی به این امر،  با ارتقای سطح دانش، مهارت، تجربه و کیفیت آنها محقق می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، در این نشست که به صورت ویدیو کنفرانس با مناطق عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در ستاد شیراز برگزار شد، مباحث و موضوعات کارکنان مناطق عملیاتی و ستادی بررسی، ضمن ارایه توضیحات در خصوص مقررات موضوعه با پیگیری موارد مطروحه بررسی و ارائه راهکارهای قانونی آنها در دستور کار قرار گرفت. موارد مطرح شده شامل تعدیل مدارک تحصیلی، ارتقاء ساختار سازمانی و رتبه شغلی کارکنان، امکان جذب و به کارگیری متقاضیان کاریابی، استفاده از خدمات نیروهای طرح نظام ( امریه بومی )، بهداشت و درمان، آموزش، اسکان کارکنان اقماری، ورزش، توسعه و یکسان سازی امکانات و زیرساخت‎های خدماتی و رفاهی با سایر واحدهای صنعت نفت در مناطق  مشابه است.

در این نشست ضمن پاسخگویی به برخی از مسائل بر اساس مقررات موضوعه، تصمیم در خصوص سایر موارد پس از ارائه راهکارهای مناسب و در موعد مقتضی به صورت جدی پیگیری و  اطلاع رسانی می شود.

 

مسائل شغلی و معیشتی کارکنان عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی بررسی شد


٢٠:٢٥ - پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٣١١١    /    تعداد نمایش : ٥٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده