سال جهش تولید گرامی باد
شنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٩ EN

اخبار > مراسم یادبود مهندس شاهسوند نخستین مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برگزار شد  چاپ        ارسال به دوست

مراسم یادبود مهندس شاهسوند نخستین مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برگزار شد
با حضور مدیران ارشد صنعت نفت

مراسم یادبود مهندس شاهسوند نخستین مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برگزار شد

مراسم یادبود زنده یاد مهندس حسن شاهسوند نخستین مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با حضور مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و جمعی از مدیران و روسای پیشین و کنونی این شرکت در محل نمازخانه ساختمان مرکزی وزارت نفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، در این مراسم مهندس غلامحسین نوذری وزیر پیشین نفت در سخنان کوتاهی در مناقب و مراتب روحی ، کمالات انسانی و دانش فنی مهندس شاهسوند اظهار داشت : زنده یاد مهندس شاهسوند ، بر اساس ارزیابی های سازمانی در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب همیشه دارای بالاترین رتبه بوده است بطوریکه برایشان مراتب بالایی از رشد و پیشرفت متصور بوده اند که این امر نیز محقق شد.

وی افزود : پس از انقلاب اسلامی ، تیم گزینش مدیران جهت تصدی سمت های سازمانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ، با توجه به پیشینه کاری و ارزیابی های به عمل آمده ، سمت معاونت فنی این شرکت معظم را به ایشان پیشنهاد و محول نمودند که نیازمند دانش فنی بالا است.

مهندس نوذری با اشاره به توان و دانش فنی مهندس شاهسوند افزود : توان فنی و دانش علمی مهندس شاهسوند زبانزد همکاران بود و در هر جایگاه و مجموعه ای که قرار می گرفتند ، باعث اطمینان خاطر کارکنان و پیشرفت کارها می شد. شاهد مثال این موضوع ، حضور طولانی مدت و اثرگذار در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به عنوان یکی از مخاطره آمیزترین میدان های گازی جهان که طی این مدت بدون حادثه فعالیت نموده، نشان دهنده مدیریت صحیح ، شایسته و توانمند این شرکت است.

بر اساس این گزارش ، مرحوم مهندس حسن شاهسوند در سال 1326 در شهرستان سرخس استان خراسان رضوی متولد و در سال 1344 وارد دانشگاه صنعت نفت شد و پس از فارغ التحصیلی در سال 1348 با رتبه ممتاز در رشته مهندسی اکتشاف و تولید به استخدام شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب درآمد. در سالهای حضور پربار خود در این شرکت در مناصب مختلف از جمله رئیس پروژه تزریق گاز ، رئیس پروژه های مخصوص، پروژه های نمکزدایی و معاون فنی این شرکت تا سال 1367 خدمت نمود. زنده یاد مهندس حسن شاهسوند طی سالهای 1367 تا 1386 در منطقه عملیاتی خانگیران در شمال شرق کشور در کسوت رئیس منطقه و سپس در مقام مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق انجام وظیفه نمود و با 19 سال سابقه فعالیت در این منطقه محروم به افتخار بازنشستگی نایل آمد. پس از آن تا پایان عمر پربار خویش به عنوان مشاور ، تجربیات خود را در اختیار بخشهای فعال این صنعت قرار دادند. قریب نیم قرن تلاش خستگی ناپذیر در حوزه صنعت نفت ، حکایت از نام نیک و عشق به کار و تلاش این مرد بزرگ داشته است.

این گزارش می افزاید ، در مراسم یادبود مهندس شاهسوند ، جمعی از همکاران و مدیران ارشد صنعت نفت مراتب تسلیت و همدردی خود را به خانواده ایشان ابراز داشتند.

 

 

 


٢١:٤٥ - يکشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٢٠٠    /    تعداد نمایش : ١٠٦٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده