سال جهش تولید گرامی باد
شنبه ١٠ آبان ١٣٩٩ EN

اخبار > یک حلقه چاه گازی جدید در حداقل زمان ممکن در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در مدار تولید قرار گرفت  چاپ        ارسال به دوست

یک حلقه چاه جدید با ظرفیت روزانه بیش از سه میلیون متر مکعب در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در مدار تولید قرار گرفت
یک حلقه چاه گازی جدید در حداقل زمان ممکن در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در مدار تولید قرار گرفت

همزمان با ایام ا.. دهه مبارک فجر ، چاه گازی شماره ۷۷ در منطقه عملیاتی خانگیران شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با ظرفیت روزانه یک میلیون و 300 هزار متر مکعب در حداقل زمان ممکن طی 84 روز در مدار تولید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ، این حلقه چاه به همت متخصصان داخلی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، در کمترین زمان ممکن و با هدف نگهداشت سقف تولید گاز مورد نیاز استان های شمال و شمال شرق کشور راه اندازی و در مدار تولید قرار گرفت.

بر اساس این گزارش ، در مراسم بهره برداری از این حلقه چاه ، استاندار خراسان رضوی و جمعی از مدیران استانی و شهرستان در منطقه عملیاتی خانگیران حضور یافتند ، همچنین مراسم آغاز عملیات اجرایی ، ساخت و نصب دو دستگاه مخزن مایعات گازی تحت فشار هم در منطقه عملیاتی خانگیران با اعتبار 140 میلیارد ریال ، از دیگر برنامه های بازدید مدیران ارشد استان خراسان رضوی بود.

این گزارش می افزاید، شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق یکی از شرکتهای بهره بردار تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است. حوزه فعالیت شرکت در استان‌ خراسان رضوي با مركزيت مشهد مقدس و بهره برداری توليد گاز از ميدانهای خانگيران و گنبدلي ماموریت آن به شمار می رود.

 

 

 


١٣:١١ - دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٦١٤    /    تعداد نمایش : ٧٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده