سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠ EN

منابع کالا

 

 

 

سومین فراخوان ارزيابی صلاحيت مناقصه ­گران دستگاه مركزی وزارت نفت


1398/03/14

اطلاعيه مهم

سومین فراخوان ارزيابی صلاحيت مناقصه‌‌گران دستگاه مركزی وزارت نفت

در راستاي استفاده از توانمندي‌ها و حمايت حداكثري از سازندگان داخلي، ايجاد بانك اطلاعات منابع واحد، تسريع در تامين اقلام و تجهيزات مورد نياز در فضاي رقابتي و همچنين با توجه به درخواست‌هاي مكرر و گسترده شركت‌هاي سازنده و فروشنده (اعم از شعبه شركت اصلي خارجي، نماينده انحصاري، نماينده، انباردار و غيره) از وزارت نفت در تهيه فهرست بلند دستگاه مركزي و پيگيري ايشان از اقدامات بعمل آمده و براساس قانون برگزاری مناقصات به اطلاع مي‌رساند:

1- كليه سازندگان و تامین‌کنندگان داخلي می‌توانند با دريافت كد عضويت 5 رقمي ايران كد از تارنماي www.irancode.ir و ثبت­ نام در تارنماي www.meganaft.ir شركت فاوا نفت صبا­كيش و اخذ امضاي الكترونيكي (token)، به پرتال سامانه تامين كالاي وزارت نفت به نشاني ep.mop.ir مراجعه و نسبت به درج اطلاعات و تكميل فرم پرسشنامه خود‌اظهاري اقدام نمايند. ضمناً تلفن مركزي (call center) با شماره 61623300-021 جهت پاسخگويي به مراجعين محترم در نظر گرفته شده است كه در صورت مواجه شدن با هرگونه اشكال در استفاده از برنامه مي توانند تماس حاصل فرمايند.

2- پس از ثبت و صدور­ نهايي فرم‌هاي تكميل شده، اضافه نمودن هرگونه اطلاعات جديد منوط به اخذ مجوز از دستگاه مركزي به نشاني بالا خواهد بود و ضروري است شركت‌ها در تكميل فرم‌هاي مربوطه كه ملاك ارزيابي صلاحيت و رتبه­ بندي خواهد بود، كمال دقت را مبذول نمايند.

3- كليه سازندگان و تامین‌کنندگان داخلي مي‌بايست در تارنماي ep.mop.ir حتماً سربرگ «راهنماي تأمين‌كنندگان» را ملاحظه نمايند تا در فرآيند خود اظهاري تسريع شود.

4- مستندات، مجوزها، گواهينامه‌ها و معيارهاي ارزيابي صلاحيت منابع و اهميت وزني آنها در پايگاه اطلاع‌رساني مناقصات و تارنماي دستگاه مركزي به نشاني ep.mop.ir قرار دارد.

5- تاکید می‌گردد فقط منابعی قابلیت ارزیابی خواهند داشت که حداقل یک پرسشنامه را تکمیل و ثبت و صدور نهایی کرده باشند. بدیهی است منابعی که فرآیند خوداظهاری را تکمیل ننموده باشند امکان ارزیابی را نخواهند داشت.

توضیحات:
1) مدت اعتبار ارزيابي صلاحيت منابع سازنده و تامین‌کننده، طبق بند ج ماده 3 آئين‌نامه اجرايي بند «الف» ماده 26 « قانون برگزاري مناقصات » از تاريخ درج در فهرست بلند دستگاه مركزي، بمدت دو سال خواهد بود.
نام و نشاني دستگاه مركزي: وزارت نفت، معاونت مهندسي، پژوهش و فناوري - تهران، خیابان کریم خان زند- خیابان حافظ ساختمان مرکزی ششم شرکت ملی نفت ایران - پلاک 523 طبقه چهارم- اداره‌کل نظام تأمین و تجاری‌سازی فناوری وزارت نفت- کد پستی: 1598714513
رشته يا زمينه تخصصي ارزيابي صلاحيت: كليه رشته‌هاي تخصصي مرتبط با قطعات و تجهيزات مورد نياز صنايع بالادستي و پايين‌دستي (خشكي و دريايي) صنعت نفت، گاز، پتروشيمي و پالايش و پخش
تاريخ، مهلت و نشاني دريافت و تحويل اسناد ارزيابي صلاحيت: شروع خوداظهاري از تاريخ درج اين آگهي در روزنامه‌هاي كثيرالانتشار و پايگاه ملي اطلاع‌رساني مناقصات بوده و تا مورخ 1398/11/30 ادامه خواهد داشت. دستگاه مركزي نيز منابعي كه مدارك خوداظهاري را تكميل كرده‌اند، بر اساس ويرايش اول دستورالعمل ارزيابي صلاحيت و رتبه‌بندي سازندگان و تامين‌كنندگان(فهرست بلند دستگاه مركزي) ابلاغي به شماره 245837/96 مورخ 96/5/28 از سوي معاونت مهندسي، پژوهش و فناوري وزارت نفت ارزيابي خواهد نمود.
2) منابعي كه در لیست منتشر شده در تاریخ 1397/09/01 حضور دارند؛ درصورت نياز و به تشخيص خود نسبت به تكميل هر چه بيشتر اطلاعات قبلي شركت و يا محصولات اقدام نمايند.
ضمناً ارزيابي و اعمال تغییرات اظهار شده جدید، بعد از ارزيابي صلاحيت و تائید کمیته‌های فنی بازرگانی دستگاه مرکزی در فهرست منتشره قرار خواهند گرفت.
تاريخ اعلام نتايج ارزيابي صلاحيت: نتايج ارزيابي صلاحيت خود‌اظهاري و تكميل مدارك، از سوي دستگاه مركزي وزارت نفت(معاونت امور مهندسي، پژوهش و فناوري وزارت نفت - اداره كل نظام تأمين و تجاري‌سازي فناوري)، حداكثر تا مورخ 1399/09/01 در پايگاه ملي اطلاع‌‌رساني مناقصات و تارنماي دستگاه مركزي وزارت نفت به آدرس (ep.mop.ir) منتشر مي‌شود.

دبيرخانه شوراي هماهنگي منابع واحد دستگاه مركزي وزارت نفت

 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده