سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠ EN

اخبار مسئولیت های اجتماعی

با هدف مبارزه با بیماری کرونا صورت گرفت
در راستای تداوم خدمت رسانی به مناطق محروم و روستاهای کمتر برخوردار و با هدف مبارزه با بیماری کرونا، عملیات گندزدایی و ضدعفونی منازل، معابر و ورودی روستاهای مجاور منطقه عملیاتی نفت شهر انجام شد.
١٦:٢٢ - شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در راستای مسئولیت اجتماعی و گرامیداشت هفته بسیج
در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و در جهت مقابله با ویروس کرونا، با همکاری و همراهی اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) و پایگاه بسیج رهروان ولایت طرح توزیع ماسک، تب سنجی، ضدعفونی و گندزدایی روستای گنجوان انجام شد.
٠٧:١٥ - شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در راستای مشارکت در پویش اهدای خون؛
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با همت بسیجیان سرافراز و کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران جمعی از كاركنان شركت نفت مناطق مركزي ايران با نیت نذر خون با حضور در سازمان انتقال خون بخشی از خون خود را به نيازمندان هديه كردند.
١٢:٥٩ - سه شنبه ٤ آذر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
با ادامه شيوع بيماري كرونا؛
طي مراسمي، شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی صنعت نفت، به نمايندگي از سوی شركت نفت مناطق مركزي ايران، تعداد 13 دستگاه کمک تنفسی (ونتیلاتور) اهدايي شركت ملي نفت ايران را به دانشگاه علوم پزشکی ایلام اهدا كرد
١٦:٥٣ - چهارشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
طي مراسمي در كرمانشاه؛
تعداد 13 دستگاه کمک تنفسی(ventilator) اهدايي وزارت نفت و شركت ملي نفت ايران توسط شركت بهره برداري نفت و گاز غرب طی مراسمی با حضور مسئولين استاني وجمعي ازمدیران و روسای این شرکت به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تحويل گردید.
١٤:٠٥ - سه شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در راستای صیانت از محیط زیست
با هدف پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و صیانت از طبیعت ، گودال تبخیر با ظرفیت ۴۵ هزار متر مکعب به منظور جمع‌آوری پساب‌های صنعتی مراکز بهره‌برداری گاز کنگان دو و سه احداث و راه اندازی شد.
١٥:٢٧ - يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده