سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩ EN

فرهنگی


حجت الاسلام والمسلمین سرلک در مراسم گرامیداشت عید سعید غدیر خم در جمع کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران:فلسفه وجودی غدیر خم آشتی با خدا و ایجاد صلح و آرامش درون و مبارزه و جنگ با خداستیزان بیرونی و طاغوت هاست.
١٩:٣٨ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران طی پیامی فرا رسیدن دهه امامت و ولایت را به تلاشگران عرصه تولید نفت و گاز بویژه کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه تبریک گفت.
١٦:٢٣ - چهارشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در پیامی بمناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار , این روز را فرصتی ارزشمند برای پاسداشت مقام شامخ انسان های فرهیخته ای دانست که در راه روشنگری جامعه از نثار جان خود پروایی ندارند.
١٤:٤٩ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
با حضور مدیران ارشد صنعت نفت
مراسم یادبود زنده یاد مهندس حسن شاهسوند نخستین مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با حضور مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و جمعی از مدیران و روسای پیشین و کنونی این شرکت در محل نمازخانه ساختمان مرکزی وزارت نفت برگزار شد.
٢١:٤٥ - يکشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

به مناسبت فرا رسیدن سی ام تیر ماه سالروز شهادت و هفته گرامیداشت خلبان شهید امیر سرلشکر خلبان "عباس دوران"، مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با خانواده این شهید بزرگوار دیدار کردند.
٠٩:١٧ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

در کارگاه" سرطان های شایع زنان" که در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد ، از سرطان سینه به عنوان رایج‌ترین و دومین عامل مرگ‌ومیر در میان زنان نام برده و بر اهمیت خودآزمایی در پیشگیری این نوع سرطان اشاره شد.
٠٩:٤٥ - سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده