سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩ EN

فرهنگی


فرمانده مرکز بسیج وزارت نفت با اشاره به اهتمام بسیج نفت به فعالیت هیأت‌های اندیشه ورزی و کانون‌های تخصصی، گفت: مسئولیت اجتماعی بسیج تمام نشدنی است و در این مسیر خدمات مختلفی از سوی بسیج با اهداف عام المنفعه انجام شده است.
٠٩:٠١ - يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
به همت ستاد اربعین صنعت نفت جنوب انجام شد
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت گفت: از سوی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت در استان خوزستان ۴۰ دستگاه اتوبوس و ۲۰ دستگاه مینی‌بوس برای برگشت زائران از پایانه مرزی چذابه به اهواز اختصاص یافته است.
١٤:٠٤ - چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

دوران بازنشستگی فرصت مهمی برای پرورش و شکوفایی استعدادها و مرحله جدید در زندگی برای بسط و توسعه خودشناسی و درک معنا و مفهوم عمیق تر از زندگی است.
٠٩:٣١ - چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

کاروان سرخس-کربلا متشکل از کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق بمنظور شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) به کربلای معلی اعزام شدند.
١٥:٢٧ - چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

کاروان عاشقان ثارالله، متشکل از کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، ظهر امروز (دوشنبه پانزدهم مهرماه) جهت شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) به کربلای معلی اعزام شدند.
٠٩:٠١ - سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
وزیر نفت در جمع فرماندهان بسیج:
وزیر نفت با بیان اینکه هدف به صفر رساندن صادرات نفت ایران با فداکاری مدیران و کارکنان صنعت نفت، محقق نشده است و نخواهد شد، گفت: شهادت می‌دهم همکاران فعال در این بخش‌ها با همان روحیه فداکاری رزمندگان دوران جنگ تحمیلی کار می‌کنند.
٢٠:١١ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده