سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ٠٤ آذر ١٣٩٩ EN

اخبار مسئولیت های اجتماعی

در راستای مشارکت در پویش اهدای خون؛
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با همت بسیجیان سرافراز و کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران جمعی از كاركنان شركت نفت مناطق مركزي ايران با نیت نذر خون با حضور در سازمان انتقال خون بخشی از خون خود را به نيازمندان هديه كردند.
١٢:٥٩ - سه شنبه ٤ آذر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
با ادامه شيوع بيماري كرونا؛
طي مراسمي، شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی صنعت نفت، به نمايندگي از سوی شركت نفت مناطق مركزي ايران، تعداد 13 دستگاه کمک تنفسی (ونتیلاتور) اهدايي شركت ملي نفت ايران را به دانشگاه علوم پزشکی ایلام اهدا كرد
١٦:٥٣ - چهارشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
طي مراسمي در كرمانشاه؛
تعداد 13 دستگاه کمک تنفسی(ventilator) اهدايي وزارت نفت و شركت ملي نفت ايران توسط شركت بهره برداري نفت و گاز غرب طی مراسمی با حضور مسئولين استاني وجمعي ازمدیران و روسای این شرکت به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تحويل گردید.
١٤:٠٥ - سه شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در راستای صیانت از محیط زیست
با هدف پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و صیانت از طبیعت ، گودال تبخیر با ظرفیت ۴۵ هزار متر مکعب به منظور جمع‌آوری پساب‌های صنعتی مراکز بهره‌برداری گاز کنگان دو و سه احداث و راه اندازی شد.
١٥:٢٧ - يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

امام جمعه شهرستان فراشبند با ارسال لوح تقدیر از تلاش های شرکت بهره‌‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در آماده سازی و نصب تمثال شهدا در میادین شهری این شهرستان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی، تقدیر کرد.
١٥:٥٦ - چهارشنبه ٢١ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی صنعت نفت
شش دستگاه ونتیلاتور (دستگاه کمک تنفسی) اهدايي وزارت نفت توسط شركت بهره‌برداری نفت و گاز شرق طی آیینی با حضور مسئولان شهرستان سرخس و جمعی از مدیران اين شركت به بیمارستان لقمان شهرستان سرخس اهداء شد.
١٢:٤٠ - يکشنبه ١١ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده