سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ٠٧ مهر ١٤٠٠ EN

اخبار مسئولیت های اجتماعی


فرماندار شهرستان جم همزمان با هفته دولت به پاس همکاری مستمر منطقه عملیاتی نار و کنکان در انجام مسئولیت های اجتماعی با اهدا لوح سپاس از رئیس این منطقه عملیاتی، تقدیر و تشکر کرد.
١٤:٢٢ - پنج شنبه ١١ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران طی هشت سال اخیر بیش از ۱۴۰۰ پروژه را در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی تکمیل و بهره‌برداری کرده است و اکنون بیش از ۱۴۰۰ پروژه دیگر را نیز در حال اجرا دارد.
١٣:٢٧ - دوشنبه ١١ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در ستاد و منطقه عملیاتی سروستان و سعادت آباد به مناسبت دهه امامت و ولایت و عید سعید قربان ۳۰ هزار سی سی خون اهدا کردند.
١٠:٤٤ - دوشنبه ٤ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

منطقه عملیاتی نار و کنگان در راستای تعهد به مسئولیت های اجتماعی و اشاعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست در طرح هر آبشخور حیات وحش یک درخت، شهرستان جم همکاری می کند.
٠٨:٢٧ - سه شنبه ٢٢ تير ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
درپنجمین مرحله رزمایش کمک مومنانه؛
فرمانده بسیج پایگاه حضرت ولی عصر(عج) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، از توزیع 3۰۰ بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه بین خانوارهای کم برخوردار، همزمان با ایام شهادت حضرت علی (ع) و شب های قدر درمناطق عملیاتی پیرامون این شرکت در مناطق مرزی غرب کشور خبر داد
١٦:٥٧ - چهارشنبه ١٥ ارديبهشت ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
فرمانده ارتش در غرب کشور
فرمانده نظامی و ارشد آجا در غرب کشور از خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی تقدیر کرد و خواستار تداوم همکاری بین ارتش و شرکت نفت شد.
٠٨:٤٥ - چهارشنبه ١ ارديبهشت ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده