سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ١٧ آذر ١٤٠٠ EN

اخبار اصلی


مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر حمایت ویژه این شرکت از مقوله پژوهش‌ و فناوری در صنعت نفت، گفت: شرکت ملی نفت از ارتقاء زمینه‌های همکاری با جهاد دانشگاهی حمایت می‌کند.
١١:٠٥ - دوشنبه ٨ آذر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
آمادگی شرکت ملی نفت ایران برای جذب سرمایه‌های خارجی
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اعلام اینکه از ورود سرمایه‌های خارجی استقبال می‌کنیم، گفت: اگر به هر دلیلی سرمایه‌گذاری خارجی محقق نشود، سناریوهای مختلف روی میز است و منتظر خارجی‌ها نمی‌مانیم.
٠٩:٥٦ - يکشنبه ٧ آذر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
در حوزه بالادستی صنعت نفت؛
4پیشنهاد پروژه پژوهشی به منظور استفاده از ظرفیت ها و توان علمی کشور و کمک به افزایش بهره وری و رفع چالش هاي حوزه بالا دستي صنایع نفت در دستور کار واحد پژوهش و توسعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران قرار دارد.
٠٩:٢٣ - شنبه ٦ آذر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
از سوی وزیر نفت
وزیر نفت شیوه‌نامه نحوه انجام تعمیرات اساسی ماشین‌های دوار را برای اجرا به مدیران عامل چهار شرکت اصلی و معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت ابلاغ کرد.
٠٨:٥٤ - جمعه ٥ آذر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

با هدف اطمینان از صحت عملکرد، ارتقا ایمنی و پایداری تولید در فصل زمستان، برای نخستین بار تعمیرات اساسی ۱۷ ترانسفورماتور منطقه عملیاتی آغار و دالان بدون کاهش تولید انجام شد.
١٧:٤٨ - چهارشنبه ٣ آذر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اظهار داشت ؛
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بعد از حضور در صبحگاه مشترک بسیجیان وزارت نفت ، درجلسه با حضور جمع اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج حضرت ولی عصر(عج) این شرکت ، بسیج و تفکر بسیجی را نمونه و الگوی قابل اتکا و موجب هم افزایی در انجام امور جامعه دانست.
١٤:٣٠ - سه شنبه ٢ آذر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده