سال جهش تولید گرامی باد
چهارشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار اصلی


شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی همزمان با سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام با توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی به نیازمندان آسیب دیده از بیماری کرونا به رزمایش کمک های مؤمنانه پیوست.
١٥:٢٩ - يکشنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

با تعمیر یک دستگاه مولد برق اضطراری در منطقه عملیاتی نار و کنگان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، ۴ میلیارد ریال سود و صرفه اقتصادی حاصل شد.
١٥:٠٩ - جمعه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
استقرار امور پیمان‌های متمرکز در مدیریت امور حقوقی
مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران، مکانیزه‎سازی و بهبود فرآیندهای مرتبط با مناقصات و ساختارهای قراردادی در سطح شرکت ملی نفت ایران را از اهداف این مدیریت در سال جاری عنوان کرد.
١٢:٤٤ - چهارشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب محقق شد
در راستای عمل به مسئوليت های اجتماعی صنعت نفت، شركت بهره برداری نفت و گاز غرب با مشاركت اداره راه و شهر سازی شهرستان پلدختر اقدام به بازسازی، تعمير و بهسازی پل موقت و جاده دسترسی روستای پران پرويز و مسير ارتباطی روستاهای اطراف منطقه عملياتی سركان مالكوه نمود.
٠٩:٤٣ - سه شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

خط لوله هشت اينچ دسترسی به چاه شماره 27 دهلران در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب كه بر اثر بارندگی و رانش زمين دچار آسيب شده بود، تعمير و بهسازی شد.
١٥:٥٨ - دوشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

اداره حفاري شرکت نفت مناطق مرکزی ایران طی سال گذشته اقدام به حفاری و تكميل 9 حلقه چاه جدید و 7 حلقه چاه تعمیری و درمجموع 27 هزار متر حفاری با استفاده از هشت دکل نموده است.
١٦:٤٥ - شنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده