سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ١٧ آذر ١٤٠٠ EN

اخبار اصلی


سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت بر یکسان‌سازی نظام پرداخت حقوق و تسهیلات در صنعت نفت به‌عنوان یکی از اولویت‌های کاری این وزارتخانه تأکید کرد.
١٥:٠٣ - دوشنبه ١٠ آبان ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی تعداد ۱۲۳ بسته کمک آموزشی و بهداشتی را درطرح مهرورزی منطقه عملیاتی نار و کنگان به دانش آموزان کمتر برخوردار شهرستان جم اهدا کرد.
٠٨:١٨ - دوشنبه ١٠ آبان ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

«توسعه فناوری‌ها برای بهینه‌سازی فرآیندهای تولید و افزایش ضریب برداشت از میدان‌های نفتی و گازی شرکت ملی نفت ایران»، عنوان یکی از پروژه‌های اولویت‌دار سال ۱۴۰۰ وزارت نفت در برنامه ملی اقتصاد مقاومتی است.
١٢:٢٣ - يکشنبه ٩ آبان ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
همزمان با آغاز گرامیداشت هفته پدافندغیرعامل؛
رئیس اچ اس ای و پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران همزمان با آغاز گرامیداشت هفته پدافندغیرعامل به تشریح اهم برنامه های این شرکت در دو سطح ستادی و عملیاتی پرداخت.
٠٨:٢٣ - يکشنبه ٩ آبان ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

با همکاری شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های تابعه، بیش از ۱۵۰ گروه از کارکنان حوزه فناوری اطلاعات برای کمک به رفع اختلال سامانه هوشمند سوخت پس از هماهنگی با شرکت پخش در استان‌ها، به جایگاه‌های سوخت در مناطق مختلف اعزام شدند.
١٣:٥٩ - شنبه ٨ آبان ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

کتاب اصول تعمیر و نگهداری چاه های گازی توسط «مهندس رضا گلزار تهرانی» از کارکنان منطقه عملیاتی نار و کنگان تالیف و منتشر شد.
١٣:١٩ - شنبه ٨ آبان ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده