سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ١٧ آذر ١٤٠٠ EN

اخبار اصلی

در ارزيابي عملكرد سال قبل؛
حراست شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، بر اساس ارزیابی عملکرد سال گذشته شرکت های تابعه شركت ملی نفت ایران در ميان 14 حراست زیرمجموعه، موفق به کسب رتبه دوم شد.
٠٨:٥٦ - شنبه ٢٤ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

وزیر نفت اعلام کرد ۴۰۰ میلیون دلار از اعتبارات وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران از سهم ۱۴.۵ درصد برای اجرای طرح‌های فشارافزایی میدان‌های شانول، هما، وراوی و تابناک در نظر گرفته شده است تا جلو افت فشار و تولید در این میدان‌ها گرفته شود.
٢٠:٣٢ - جمعه ٢٣ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
وزیر نفت در نشست شورای اداری فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین خبرداد
وزیر نفت اعلام کرد که وزارت نفت هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های مسئولیت اجتماعی از جمله پروژه‌های رفاهی، آموزشی، فرهنگی و راهسازی استان فارس اختصاص می‌دهد.
١٨:٤١ - پنج شنبه ٢٢ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

وضع پرداخت فوق‌العاده‌های کارکنان قراردادی مدت‌موقت وزارت نفت با ابلاغ اداره‌کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی و پیگیری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، ساماندهی شد.
١٨:٣٦ - پنج شنبه ٢٢ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

مهندس جواد اوجی، وزیر نفت صبح روز پنجشنبه (۲۲ مهرماه) در جریان سفر استانی یک‌روزه‌اش به همراه سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری و شماری از اعضای هیئت دولت سیزدهم به استان فارس، از منطقه عملیاتی آغار و دالان بازدید کرد.
١٣:٥٧ - پنج شنبه ٢٢ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
وزیر نفت:
وزیر نفت اعلام کرد که وزارت نفت دولت سیزدهم در بخش فشارافزایی و توسعه میدان‌های گازی استان فارس ۴ میلیارد و ۵۰۰ ملیون دلار سرمایه‌گذاری می‌کند.
١٣:٥١ - پنج شنبه ٢٢ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده