سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
جمعه ٠٨ مرداد ١٤٠٠ EN

اخبار


در راستای راه‌اندازی و بهره‌برداری از میدان نفتی خشت، بااتصال خط لوله 10 اینچ انتقال نفت ميدان خشت در حد فاصل 13 كيلومتري به مرکز بهره‌برداری نرگسی گچساران امکان انتقال نفت این میدان به مبادی صادراتی فراهم شد.
١٧:١٠ - چهارشنبه ٦ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

مسئول امور ورزش شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از تهیه دستور العمل استاندارد آمادگی جسمانی و تجهیز ایستگاه‌های آتش نشانی به تجهیزات ورزشی با هدف حفظ و ارتقا آمادگی جسمانی آتش نشانان در این شرکت خبر داد.
١٠:٣٤ - چهارشنبه ٦ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تعميرات اساسی واحد بهره‌برداری و نمک‌زدایی منطقه عملياتی نفت شهر با استفاده از ظرفیت نیروهای متخصص و کارکنان این منطقه انجام می‌گیرد.
١٥:٢٣ - سه شنبه ٥ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در ستاد و منطقه عملیاتی سروستان و سعادت آباد به مناسبت دهه امامت و ولایت و عید سعید قربان ۳۰ هزار سی سی خون اهدا کردند.
١٠:٤٤ - دوشنبه ٤ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

تعمیرات اساسی تاسیسات فاز دو جمع آوری مرکزی در منطقه عملیاتی خانگیران طی مدت ۱۸ روز و با برقراری جریان گاز ترش از طریق خط G به سمت واحد 5 پالایشگاه شهید هاشمی نژاد به پایان رسید.
٠٩:٥٨ - پنج شنبه ٣١ تير ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی نار و کنگان با انجام تعمیرات خطوط لوله ۴۲ و ۴۸ انتقال گاز و مراکز تفکیک کنگان یک و دو آغاز شد.
١٩:٢٣ - چهارشنبه ٣٠ تير ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده