سال جهش تولید گرامی باد
چهارشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار

طی سال گذشته در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران محقق شد؛
سال گذشته در مجموع از دو مخزن ذخیره سازی شوریجه D و سراجه نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن در مجموع ۳۳درصد افزایش باز تولید گازصورت گرفت.
١٥:٤٩ - يکشنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: باوجود سخت‌ترین تحریم‌های اقتصادی و همچنین شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های توسعه‌ای صنعت نفت نه‌تنها متوقف نمی‌شود، بلکه تداوم دارد.
١٣:٥٦ - يکشنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب:
سعید ناصری پور مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در ششمين جلسه كميته شرايط اضطراري شركت بهره برداري نفت و گاز غرب بر اهمیت حفظ سلامت کاركنان و خانواده‌ ایشان در برابر شيوع بيماري کرونا ویروس در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی این شرکت تاکید کرد.
٢٠:٥١ - چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

تدوین و نهایی‌سازی طرح اصلاح نظام پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان پیمانکار وزارت نفت را شاید بتوان مهم‌ترین اقدام سال ۹۸ این وزارتخانه در حوزه منابع انسانی دانست.
١١:٣٢ - چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم توجه جدی به سلامت همکاران در مناطق عملیاتی و قطع زنجیره گسترش این ویروس، حفاظت از خانواده های محترم ایشان در شهرکهای مسکونی از جمله شهید تندگویان ایلام در دستور کار شرکت نفت مناطق مرکزی ایران قرار گرفت.
١٠:٠٨ - سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

با شیوع ویروس کرونا در کشور، نشست‌های کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ شرکت ملی نفت ایران برای مقابله با این بحران آغاز شد و شرکت‌های تابعه ملی نفت نیز راهبردهای اتخاذشده را متناسب با نوع مسئولیت‌ها و شرایط پیرامونی خود دنبال می‌کنند.
١٦:٣٢ - دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده