سال جهش تولید گرامی باد
چهارشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار


مهمترین اقدامات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در زمینه مقابله با ویروس کرونا با محوریت پیشگیری از شیوع، حفاظت از منابع انسانی، مسئولیت های اجتماعی و... تشریح شد.
١٣:٤٣ - چهارشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مدیرکل بهداشت، ایمنی، محیط زیست (اچ‌اس‌یی) و پدافند غیر عامل وزارت نفت در نشست معاون اول رئیس‌جمهوری با مدیران ارشد صنعت نفت گزارش مبسوطی از نحوه عملکرد این مدیریت ارائه داد.
١١:٠٦ - چهارشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
قدردانی از اقدام‌های وزارت نفت در مقابله با شیوع ویروس کرونا
معاون اول رئیس‌جمهوری با قدردانی از اقدام‌های وزارت نفت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت: صنعت نفت هم‌اکنون در چند جبهه از جمله تحریم ظالمانه آمریکا در حال مبارزه است.
١٠:٤٤ - چهارشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
معاون اول رئیس‌جمهوری در وزارت نفت
بیژن زنگنه مهم‌ترین اقدام‌های وزارت نفت برای مقابله با ویروس کرونا را تشریح و گفت: وزارت نفت هم‌زمان با شیوع این ویروس در کشور تلاش‌های مصرانه‌ای را برای متوقف نکردن تولید در صنعت نفت با حفظ سلامت کارکنان در دستور کار قرار داد.
٠٩:٠٦ - چهارشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
رزمایش همدلی و کمک مومنانه ستاد شرکت نفت مناطق مرکزی ایران؛
پايگاه مقاومت بسيج حضرت ولي عصر(عج) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران درراستاي عمل به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص رزمايش همدلي و كمكهاي مومنانه و ياري رساني به افراد كم درآمد و همچنین احسان در ماه مبارک رمضان، تعداد ۳۶۰ سبد کالا بین خانواده های نیازمند توزیع نمود.
٢٢:٢١ - دوشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

وضعیت پایدار مناطق عملیاتی صنعت نفت در مواجهه با کرونا، حاصل انجام اقدام‌های متعدد، برنامه‌ریزی‌های منسجم، برقراری هماهنگی‌های بسیار و تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه‌روزی است که نمونه‌ای از آن را می‌توان در عملکرد شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق مشاهده کرد
١٢:٥٨ - دوشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده