سال جهش تولید گرامی باد
چهارشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار

شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در کنار مردم؛
شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و در جهت مقابله با ویروس کرونا، با ضدعفونی و گندزدایی روستاهای مجاور تاسیسات مناطق عملیاتی این شرکت در کنار مردم قرار گرفت.
١٥:١١ - چهارشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

وزیر نفت با تشریح مهم‌ترین اولویت‌های صنعت نفت در سال جهش تولید از حفاری نخستین چاه طرح توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی در سال‌ ۹۹ خبر داد.
١٤:١١ - چهارشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

دبیرخانه شورای هماهنگی منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت به‌منظور استفاده از توانمندی‌ها و حمایت حداکثری از سازندگان داخلی، مهلت خوداظهاری در سومین فراخوان ارزیابی صلاحیت مناقصه‌گران این دستگاه را تا پایان مهرماه امسال تمدید کرد.
١٤:٣٦ - سه شنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

در راستای ایجاد آمادگی جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا و اقدام به موقع در برابر مبتلایان به این بیماری، مانور واکنش سریع در منطقه عملیاتی آغار و دالان، برگزار شد.
١٣:٣٣ - سه شنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
درخواست سمیع از مدیران عامل ۴ شرکت اصلی وزارت نفت
مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت خواهان ارائه دستورهای لازم به شرکت‌های تابع برای تأمین یا تجهیز مکان مناسب به‌عنوان نقاهتگاه اختصاصی برای مبتلایان کووید- ۱۹ تحت پوشش صنعت نفت شد.
١٤:١٣ - دوشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

هیئت دولت به استناد قانون برنامه ششم توسعه و همسو با سند ملی راهبرد انرژی کشور، برنامه اجرایی طرح جامع انرژی کشور را به تصویب رساند.
١٢:٣٩ - دوشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده