سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار


سند سیاست‌های کلی و الزام‌های نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی صنعت نفت با هدف تسهیل مدیریت بهینه و پایدار هزینه‌ها، ریسک‌ها، فرصت‌ها و عملکرد دارایی‌های فیزیکی این صنعت، پس از تأیید وزیر نفت، از سوی معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت ابلاغ شد.
١٣:٢٣ - سه شنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با تاکید بر اینکه خدمات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تا مهار کامل کرونا ادامه دارد، گفت: طبق تاکید وزیر نفت در دستورالعمل شماره ۳، کارکنان صنعت نفت باید اطلاعات خود را در سامانه پایشگری کرونا که از سوی این سازمان راه اندازی شده است ثبت کنند.
١٠:١١ - يکشنبه ٣١ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران گفت: کارکنان اقماری و مناطق عملیاتی باید اطلاعات خود را در سامانه غربالگری، پایش و پیگیری بیماری کووید ۱۹ سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ثبت کنند.
١١:٣٤ - شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

رئیس‌جمهور با قدردانی از تلاش همه کارکنان صنعت نفت، به وزیر نفت دستور داد که به روند پیشبرد برنامه‌های افزایش تولید فرآورده‌های نفتی و جلوگیری از خام فروشی نفت، بیش از پیش شتاب دهد.
٠٩:٢١ - شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در کنار مردم؛
شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و در جهت مقابله با ویروس کرونا، با ضدعفونی و گندزدایی روستاهای مجاور تاسیسات مناطق عملیاتی این شرکت در کنار مردم قرار گرفت.
١٥:١١ - چهارشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

وزیر نفت با تشریح مهم‌ترین اولویت‌های صنعت نفت در سال جهش تولید از حفاری نخستین چاه طرح توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی در سال‌ ۹۹ خبر داد.
١٤:١١ - چهارشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده