سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٠ EN

اخبار تصویری

درپنجمین مرحله رزمایش کمک مومنانه؛
فرمانده بسیج پایگاه حضرت ولی عصر(عج) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، از توزیع 3۰۰ بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه بین خانوارهای کم برخوردار، همزمان با ایام شهادت حضرت علی (ع) و شب های قدر درمناطق عملیاتی پیرامون این شرکت در مناطق مرزی غرب کشور خبر داد
١٦:٥٧ - چهارشنبه ١٥ ارديبهشت ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
در راستای تعهد به انجام مسئولیت های اجتماعی؛
تعداد 151 نفر از کارکنان منطقه عملیاتی آغار و دالان در راستای تعهد به مسئولیت های اجتماعی و به منظور تامین نیاز بانک خون استان فارس، ۶۸ هزار سی سی از خون خود را به نیازمندان اهدا نمودند.
١٥:٢٣ - شنبه ٢١ فروردين ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
پس از پایان تعطیلات نوروزی؛
رئیس اداره بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، از اجرای طرح پایش سلامت کارکنان در مبادی ورودی ساختمان های این  شرکت با هدف تشخیص زودهنگام مبتلایان احتمالی کرونا، انجام اقدامات درمانی و جلوگیری از انتقال کووید۱۹ به سایر کارکنان خبر داد.
١١:٥٧ - شنبه ١٤ فروردين ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

با آغاز سال 1400 خورشیدی کارکنان تلاشگر و خستگی ناپذیر شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مناطق عملیاتی همراه با دیگر همکاران خود در صنعت معظم نفت و گاز ضمن خدمت رسانی در جهت تحقق تولید نوروز باستانی را گرامی داشتند.
١١:٣١ - شنبه ٧ فروردين ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
در راستاي تحقق گام دوم انقلاب؛
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، درآیین تودیع و معارفه سه نفر از مدیران و روسای این شرکت بر لزوم همکاری و همدلی کارکنان شركت در راستای اعتلای صنعت نفت و كشوردر گام دوم انقلاب تاکید کرد.
١٢:٤٩ - چهارشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست( HSE ) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، از کاشت ۳۱۰۰ اصله نهال و گسترش فضای سبز این شرکت به ۱۶۱ هکتار خبر داد.
١٣:٥٩ - دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده