سال جهش تولید گرامی باد
پنج شنبه ٠٣ مهر ١٣٩٩ EN

اخبار تصویری


مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بازدید از منطقه عملیاتی سراجه قم بر ضرورت اجراي بازرسي فنی از خطوط لوله جريانی گاز و تاسيسات ذخيره سازی گاز منطقه سراجه قم طبق برنامه تاكيد كرد.
١٣:٥٨ - دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

مشاور مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده با حضور در ستاد شرکت بهره برداری نفت وگاز غرب ضمن برگزاری نشست با سعید ناصری پور مدیرعامل این شرکت و بانوان شاغل در ستاد این شرکت از مجتمع مسکونی شهید تندگویان بازدید کرد.
١١:٥٤ - شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

دکتر فرخ علیخانی معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور تولید با همراهی مدیران نفت مرکزی در بازدید از منطقه عملیاتی آغار و دالان در شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی آمادگی این شرکت در تولید پایدار سوخت زمستانی را مورد بررسی قرار دادند.
١٦:٣٦ - پنج شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
با حضور معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید ؛
با حضور دکتر فرخ علیخانی معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید و جمعی از مدیران، رؤسا و کارشناسان شرکت ملی نفت و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، نشست مشترک هماهنگی تولید سوخت زمستانی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و شرکت پالایش گاز فجر جم برگزار شد
١٤:٤٩ - چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

دکتر فرخ علیخانی معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید با همراهی مدیر تولید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مدیران و کارشناسان شرکت ملی نفت از منطقه عملیاتی نار و کنگان از مناطق تحت پوشش نفت و گاز زاگرس جنوبی بازدید کردند.
١٢:٢٧ - چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

به منظور آمادگی کارکنان جهت مقابله و واکنش مناسب در شرایط اضطراری و همزمان با هفته پدافند غیرعامل مانور تخلیه اضطراری در ستاد شرکت برگزار شد.
١٦:٥٦ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده