سال جهش تولید گرامی باد
شنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٩ EN

اخبار تصویری

گزارش تصویری
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) تور دوچرخه سواری صندوق های بازنشستگی منطقه شش صنعت نفت از شهرستان سرخس آغاز شد.
١٠:٥١ - دوشنبه ٣ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
گزارش تصویری
قائم مقام و معاونین صدا و سیمای استان خراسان رضوی با هدف همکاری و تعامل بیشتر با مجموعه صنعت نفت در شمال شرق کشور با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به بحث و نبادل نظر پرداختند.
٠٩:٣٦ - دوشنبه ٣ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
گزارش تصویری
با حضور مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران, مدیران و روسای ستادی و مدیران ارشد شرکت های بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی, شرق و غرب بیست و چهارمین نشست الزامات حفاری و تولید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد.
١٤:١١ - شنبه ١ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
با حضور مدیر منابع انسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران
در نشستی با حضور مدیر منابع انسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و هیأت همراه و همچنین مدیران و رؤسای مناطق عملیاتی نفت و گاز زاگرس جنوبی مسایل شغلی و معیشتی کارکنان عملیاتی در شیراز بررسی شد.
٢٠:٢٥ - پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

به منظور ترویج فرهنگ کاهش استفاده از خودرو و پاسداشت هوای پاک ، همایش دوچرخه سواری با حضور رئیس و کارکنان منطقه عملیاتی پارسیان برگزار شد.
١٢:٤٤ - چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
گزارش تصویری
به گزارش روابط عمومی با حضور مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران, مدیران و اعضاء هیات مدیره نخستین نشست شورای حقوقی این شرکت برگزار شد.
١٠:٠٨ - دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده