سال جهش تولید گرامی باد
چهارشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٩ EN

اخبار تصویری

گزارش تصویری
با حضور مهندس رامین حاتمی مدیرعامل , مدیران و روسای ستادی آیین معارفه سرپرست امور حقوقی و پيمانها شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد.
١٧:٣٤ - يکشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
گزارش تصویری
مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به همراه جمعی از کارکنان این شرکت و همچنین کارکنان صنعت نفت در دیدار هزاران نفر از کارگران صنایع مختلف با رهبر معظم انقلاب که به مناسبت آغاز هفته کار و کارگر در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد حضور یافتند.
٢٣:٣٤ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

با حضور مهندس حاتمی مدیرعامل و جمعی از مدیران و روسای ستادی آیین معارفه خانم حمیدی بعنوان مشاور مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در امور زنان و تکریم خانم نوروزی برگزار شد.
١٤:٤٥ - دوشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
گزارش تصویری
بدنبال بارش های سنگین و جاری شدن سیلاب در برخی از روستاهای شهرستان سرخس از قبیل صمدآباد، دولت آباد، قوش علی جان و چاله زرد شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با هدف کمک به سیل‌زدگان در مناطق آسیب دیده حضور یافت.
١٥:٣٩ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

جمعی از خانواده های کارکنان شاغل در شركت نفت مناطق مركزي ايران ضمن بازدید از مناطق عملیاتی با نحوه فعالیت و شرایط محیط کاری کارکنان آشنا شدند.
١٥:٤٢ - شنبه ١٠ فروردين ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
گزارش تصویری
با آغاز سال جدید کارکنان پر تلاش و خستگی ناپذیر شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مناطق عملیاتی همراه با دیگر همکاران خود در صنعت معظم نفت و گاز ضمن خدمت رسانی در جهت تحقق تولید نوروز باستانی را گرامی داشتند.
١٤:٣٨ - سه شنبه ٦ فروردين ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده