سال رونق تولید گرامی باد
پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨ EN

اخبار > عزم راسخ کارکنان نفت و گاز شرق برای خدمت رسانی در شرایط سخت آب و هوایی  چاپ        ارسال به دوست

عزم راسخ کارکنان نفت و گاز شرق برای خدمت رسانی در شرایط سخت آب و هوایی
عزم راسخ کارکنان نفت و گاز شرق برای خدمت رسانی در شرایط سخت آب و هوایی

کارکنان زحمتکش شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در سخت ترین شرایط آب و هوایی، گرما بخش خانه های هموطنان عزیزمان در شمال و شمال شرق کشور هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، همزمان با کاهش شدید دما و افزایش تقاضای مصرف گاز در استان های شمال و شمال شرق کشور، علی رغم شرایط آب و هوایی نامساعد به وجود آمده، مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با آمادگی کامل در جهت استمرار و همچنین افزایش تولید، شرایط بحرانی را با موفقیت پشت سر گذاشت.

مهندس محمدی، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با اشاره به شرایط اضطراری و مسدود بودن برخی جاده‌ها براثر برف و بوران شدید و عدم دسترسی به بخش زیادی از تاسیسات گازی و چاه های تولید گاز، افزود: خوشبختانه با تلاش بی‌وقفه همکاران واحدهای مختلف در کمترین زمان ممکن جاده ها و مسیرهای ارتباطی برف­روبی شد و از مشکلات با موفقیت عبور کردیم.

وی افزود: بارش و طوفان شدید باعث سقوط تیرهای برق تعدادی از چاه ها و تاسیسات گازی، و در نتیجه قطعی برق آن بخش ها شد که البته با همت و تلاش همکارن واحدهای مختلف این مشکل نیز در اسرع وقت برطرف گردید.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق اولویت اصلی به ویژه در فصول سرد سال را استمرار تولید دانست و اظهار داشت: صنعت نفت و گاز همیشه خط مقدم جبهه ایثار و فداکاری محسوب می شود.

مهندس محمدی ضمن تشکر و قدردانی از کلیه پرسنل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق عنوان کرد: استمرار و افزایش تولید گاز که ثمره آن گرما بخشیدن به خانه های هموطنان عزیز در شمال و شمال شرق کشور است در شرایطی انجام می شود که برخی از همکاران ما در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق تا 48 ساعت به دلیل برف و بوران شدید و بسته شدن را ه ها و جاده ها، در محل تاسیسات و چاه های تولید گاز با کمترین امکانات حضور دارند و امکان تعویض شیفت میسر نیست.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با برخورداری از پرسنل خدوم و پرتلاش و همچنین با در نظر گرفتن تمامی تمهیدات لازم و برنامه‌ریزی‌های از پیش تعیین‌شده، حتی در بدترین شرایط آب و هوایی، آماده خدمت رسانی و تولید گاز مورد نیاز استان های شمال و شمال شرق کشور است.

 

 

 

 


١٢:٤١ - پنج شنبه ١٨ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٨٨٧    /    تعداد نمایش : ٦٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده