سال رونق تولید گرامی باد
يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨ EN

اخبار > تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی پارسیان پایان یافت  چاپ        ارسال به دوست

تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی پارسیان پایان یافت
تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی پارسیان پایان یافت

تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی پارسیان با هدف تأمین پایدار گاز، در فصل سرما، در شرایط ایمن و طی مدت دو ماه با موفقیت پایان یافت.

مهندس محمد نجفی رئیس منطقه عملیاتی پارسیان درباره اقدامات صورت گرفته در این تعمیرات اظهار داشت : تعمیر خط لوله ۳۶ اینچ ارسال گاز از مرکز تفکیک هما و شانول به پالایشگاه پارسیان و خط لوله ۲۶ اینچ خروجی مرکز هما به مرکز تفکیک هما و شانول در ۱۳۲ مقطع را مهمترین بخش تعمیرات اساسی در سال جاری دانست که بدون هیچ گونه حادثه و خللی در روند تولید گاز به پایان رسید.

وی افزود: تعمیرات برنامه ریزی شده بر روی تجهیزات در مراکز تفکیک هما و شانول و مراکز جمع آوری گاز از دیگر اقدامات انجام شده در همین رابطه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، مهندس نجفی یادآور شد:درتعمیرات اساسی منطقه عملیاتی پارسیان،علاوه بر ایمن سازی خطوط لوله، کلیه فعالیت‌های تعمیراتی برنامه ریزی شده در مراکز جمع آوری، مرکز تفکیک و چاه‌ها، توسط واحد های تعمیرات و با تکیه بر توان کارکنان از ششم شهریورماه به مدت دو ماه صورت گرفت .

بر اساس این گزارش منطقه عملیاتی پارسیان از مناطق عملیاتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تحت بهره برداری شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در جنوب استان فارس واقع است.

 

 


١٥:٤٦ - دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٣٩٧    /    تعداد نمایش : ١٩٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده