سال رونق تولید گرامی باد
شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨ EN

اخبار > مدیریت جهادی هویت و شناسنامه بسیج است  چاپ        ارسال به دوست

مدیریت جهادی هویت و شناسنامه  بسیج است
مدیریت جهادی هویت و شناسنامه بسیج است

سازمان بسیج از آغاز شکل گیری انقلاب اسلامی تا کنون همیشه در صحنه ، پشتیبان و حامی نظام و ملت بوده که شیوه مدیریت جهادی نیز درون آن شکل گرفته و به عنوان نماد هویت بسیج به ثبت رسیده است.

مهندس رامین حاتمی در نشست صمیمی با اعضای شورای پایگاه بسیج مقاومت حضرت ولیعصر(عج) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در رابطه با فلسفه شکل گیری سازمان بسیج ، نقش آن در تثبیت انقلاب و جلوگیری از بحران هایی که ساخته و پرداخته استکبار است ، اظهار داشت : از آغاز شکل گیری انقلاب اسلامی ایران ، امام راحل با درایت و دور اندیشی فرمان تشکیل سازمان بسیج مستضعفان را صادر نمودند تا به عنوان مهمترین نهاد مردمی به ثبت رسید که مهمترین کارکرد و نقش آن حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و خنثی کردن نقشه های دشمنان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس حاتمی افزود : هم اکنون نیز محور مبارزه دشمنان انقلاب اسلامی به حوزه جنگ نرم سوق یافته است و در این رابطه حضور و اهمیت جایگاه بسیج در این مبارزه کاملا مشهود و ضرورت تام دارد. این امر نشان از آن داشته که استکبار به قدرت و توانمندی بسیج پی برده و تلاش خود را معطوف عرصه های مختلف نموده است. در این مرحله نیز با همدلی ، همفکری بسیج و آحاد مختلف جامعه بر این دسیسه دشمنان فائق خواهیم آمد.

مهندس حاتمی با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در پایگاه بسیج این شرکت افزود : حضور فعال و خدمت رسانی بسیجیان شرکت در زلزله سال گذشته غرب کشور یکی از اقدامات شایسته و قابل تقدیر است . همچنین برگزاری اردوهای فرهنگی ،مراسم راهپیمایی اربعین حسینی و برگزاری اردوی راهیان نور در راستای ترویج اخلاق و اندیشه اسلامی و تحکیم بنیان خانواده و ارزشهای دفاع مقدس است.

بر اساس این گزارش: فرشاد ابوالحسنی جانشین فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ولیعصر (عج) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به طور اختصار فعالیت های صورت گرفته در این پایگاه را شامل روزآمدی اطلاعات تعداد 800 نفر از بسیجیان شرکت ، برگزاری اردوهای فرهنگی ، ورزشی ، عقیدتی برای اعضا ،برگزاری اردوی تابستانی برای فرزندان عضو بسیج ، برگزاری چهاردهمین دوره راهیان نور ،اعزام خانواده های بسیجیان در سفر زیارتی به مشهد مقدس ، برگزاری دومین المپیاد ورزشی ، برگزاری جلسه تحکیم بنیان خانواده با محوریت بانوان بسیجی و همکاری مشترک با روابط عمومی دربرنامه ریزی سمینار سواد رسانه ای ، آموزش فضای مجازی و شیوه مقابله با جنگ سایبری در آینده نزدیک دانست .

 


١٧:٤٤ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٧٢٢    /    تعداد نمایش : ٣١٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده