سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧ EN

اخبار > چاههای منطقه عملیاتی نفت شهر در مدار تولید قرار گرفت  چاپ        ارسال به دوست

پس از گذشته یک روز از زلزله غرب کشور

چاههای منطقه عملیاتی نفت شهر در مدار تولید قرار گرفت

در ادامه بررسی و پیگیری کمیته مدیریت بحران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برای رفع مشکلات مناطق تحت پوشش این شرکت در غرب کشور ، خبر از سرگیری فعالیت چاههای منطقه عملیاتی نفت شهر اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در جلسه نوبت عصر کمیته مدیریت بحران که به صورت مستقیم با ستاد شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در شهر کرمانشاه تشکیل شد ، خبر از سرگیری فعالیت چاههای منطقه عملیاتی نفت شهر به اطلاع این کمیته رسید. همچنین پیگیری فرایند ارسال گاز از منطقه عملیاتی تنگ بیجار منوط به آماده سازی پالایشگاه جهت دریافت گاز بیان شد.

بر اساس این گزارش ، اقلام درخواستی جهت زلزله زدگان ، شامل نان ، آب ، غذاهای کنسرو شده ، آمبولانس و ماشین های سنگین است که شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب اقلام یادشده را در اختیار ستاد بحران و هلال احمر استان کرمانشاه قرار داده است.

این گزارش می افزاید : در پی وقوع زمین لرزه هولناک شب گذشته در استان کرمانشاه و به جهت اینکه بخش زیادی از حوزه فعالیت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این استان واقع است ، با تشکیل کمیته بحران در ستاد تهران و کرمانشاه از آغاز زلزله ، در جریان مدیریت فعالیت های مناطق عملیاتی و پشتیبانی از روستاها و شهرهای اطراف تاسیسات نفت و گاز این شرکت قرار می گیرند. دو منطقه عملیاتی نفت شهر و تنگ بیجار درکانون این حادثه قرار دارد . میدان گازی تنگ‎بیجار یکی از میدان‎های حوزه فعالیت شرکت بهره‎برداری نفت و گاز غرب از شرکت‎های تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که در فاصله‏ ۱٠ کیلومتری نوار مرزی ایران و عراق و حدوداً در ۵٠ کیلومتری غرب شهرستان ایلام قرار گرفته است. میدان نفت‌شهر هم در فاصله ۱۰۰ کیلومتری شمال غربی ایلام و ۲۲۵ کیلومتری جنوب غربی کرمانشاه و ۶۰ کیلومتری قصر شیرین قرار گرفته است.


١٧:٣٧ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٠٩٠    /    تعداد نمایش : ٦٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده