سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧ EN

اخبار > شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در سال گذشته به تعهدات خود عمل کرد  چاپ        ارسال به دوست

مهندس رامین حاتمی مطرح کرد

شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در سال گذشته به تعهدات خود عمل کرد

در آیین معارفه سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و تودیع مدیر عامل سابق این شرکت ، مهندس حاتمی بر انجام تعهدات شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در تولید گاز و همچنین شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق تاکید و از تلاش و زحمات همکاران تقدیر به عمل آورد.


به گزارش روابط عمومی، مراسم تجلیل و تکریم مهندس محمد مام بیگی و معارفه مهندس احمد رجبی به عنوان سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با حضور مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در ستاد مرکزی این شرکت برگزار شد.


مهندس حاتمی، مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این مراسم، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های مهندس محمد مام بیگی مدیر عامل سابق شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق که به توفیق بازنشستگی نائل آمده ،از خصوصیت پشتکار ، تعهد کاری و علاقه خدمت رسانی وی تحسین و برای ایشان آرزوی موفقیت و سلامتی در کنار خانواده محترمشان را از خداوند متعال درخواست نمود.


بر اساس این گزارش : مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، همچنین برای مهندس احمد رجبی که با حفظ سمت به عنوان سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق منصوب شده ، آرزوی موفقیت با درخواست همکاری همه جانبه کارکنان شرکت با ایشان در جهت پیشبرد اهداف سازمان نمود.


این گزارش می افزاید:مهندس مام بیگی ضمن تبریک سال جدید، دلیل موفقیت و سربلندی شرکت نفت و گاز شرق در تامین بخش عمده ای از انرژی کشور را استعانت خدواند متعال و تلاش و کوشش بی وقفه و همدلی پرسنل در مجموعه شرکت دانست و در جهت ادامه این مهم از مدیران و رؤسای حاضر در مراسم خواستار همکاری کامل با مهندس رجبی شد.


در این مراسم مهندس احمد رجبی، مدیر فنی شرکت نفت مناطق مرکزی و سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق اهم فعالیت ها و اقدامات اجرایی مد نظر خود را برای مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به سمع و نظر حاضران در این مراسم رساند و خواهان همکاری و تعامل بیشتر کارکنان در راستای تحقق این اهداف شد.

 


١٥:٢٥ - دوشنبه ٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٣٢٧    /    تعداد نمایش : ١٢٩٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده