سال جهش تولید گرامی باد
يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ EN

اخبار > بررسی اقدامات زاگرس جنوبی در حوزه مدیریت یکپارچه خطوط لوله  چاپ        ارسال به دوست

بررسی اقدامات زاگرس جنوبی در حوزه مدیریت یکپارچه خطوط لوله
با حضور نماینده مدیریت دارائی های فیزیکی وزارت نفت انجام شد؛

بررسی اقدامات زاگرس جنوبی در حوزه مدیریت یکپارچه خطوط لوله

در راستای مدیریت دارایی های فیزیکی صنعت نفت، اقدامات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در زمینه مدیریت یکپارچه خطوط لوله با حضور نماینده اداره کل مدیریت دارائی های فیزیکی وزارت نفت در شیراز بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، رئیس بازرسی و حفاظت فنی این شرکت، گفت: با حضور "دکتر علی عرب‌زاده" رئیس سیاستگذاری بازرسی فنی و مدیریت خوردگی اداره کل دارائی های فیزیکی صنعت نفت، فعالیت های کلیدی زاگرس جنوبی در حوزه مدیریت یکپارچه خطوط لوله به عنوان یکی از مهمترین دارائی های فیزیکی صنعت نفت، مورد بررسی و بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مهندس محسن شادمانی، افزود: تهیه دستورالعمل واکنش در شرایط اضطراری، استقرار مدیریت جامع خوردگی، اجرای دستورالعمل ارزیابی ریسک، شناسایی و پایش نقاط حادثه خیز، پیاده سازی بانک اطلاعاتی خطوط لوله، برگزاری دوره های آموزشی و... از جمله مهمترین مواردی بود که در این جلسه تشریح شد.

وی، اظهار داشت: در این جلسه که با حضور نمایندگان مدیریت عملیات، مهندسی تعمیرات، فناوری اطلاعات و ارتباطات، اچ‌اس‌یی، بازرسی و حفاظت فنی و... برگزار شد، پیرامون بهینه سازی منابع مالی تعمیر و نگهداری خطوط لوله، اهمیت و نقش مدیریت سرمایه های فیزیکی در کاهش هزینه های پنهان سازمان و... نیز بحث و تبادل نظر شد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی بزرگترین شرکت بهره‌بردار نفت و گاز تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که با مرکزیت شیراز، پنج منطقه عملیاتی آغار و دالان، نار و کنگان، پارسیان، سروستان و سعادت‌آباد و سرخون و گشوی جنوبی را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می کند.

 


١٥:٣٦ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٤٦٨    /    تعداد نمایش : ٤٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده