سال جهش تولید گرامی باد
پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩ EN

اخبار > تولید پایدار و مستمر روزانه هفت میلیون متر مکعب گاز  چاپ        ارسال به دوست

تولید پایدار و مستمر روزانه هفت  میلیون متر مکعب گاز
در شرکت بهر برداری نفت و گاز غرب تحقق یافت ؛

تولید پایدار و مستمر روزانه هفت میلیون متر مکعب گاز

با توجه به برودت هوا و با هماهنگی های صورت گرفته با واحد عملیاتی تنگ بیجار ، زمینه تولید پایدار و مستمر روزانه هفت میلیون متر مکعب گاز در شرکت بهر برداری نفت و گاز غرب فراهم شد.

مهندس سعید ناصری پور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با اعلام این خبر اظهار داشت : با برنامه ریزی های صورت گرفته و انجام تعمیرات لازم در سال جاری در این شرکت ، تا پایان فصل زمستان در تولید گاز در واحد بهره برداری تنگ بیجار و تامین خوراک پالایشگاه گاز ایلام به منظور تزریق در شبکه سراسری تضمین شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب ، مهندس ناصری پور با تقدیر از زحمات همکاران ستادی و عملیاتی این شرکت گفت: با تلاش بی وقفه همکاران و برنامه ریزی مناسبی که در سال جاری به منظور آمادگی تأسیسات انجام شد، شرکت آمادگی تأمین بخشی از گاز مصرفی کشور را دارد و می تواند به تعهدات خود عمل نماید و هم میهنان عزیز نیز با بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف گاز ، همکاران ما را در تامین پایدار سوخت زمستانی یاری خواهند رساند.

بر اساس این گزارش ، مرکز بهره برداری تنگ بیجار و کمانکوه در فاصله 70 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. فاز اول این مرکز در سال 1386 به بهره برداری رسید. ظرفیت این مرکز فراورش روزانه هفت میلیون متر مکعب گاز است که پس از جمع آوری ، به پالایشگاه گاز ایلام ارسال و همچنین میعانات گازی نیز توسط یک خط لوله 6 اینچ به پالایشگاه ایلام منتقل می شود.

 


١٠:٠١ - شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٥٨٣    /    تعداد نمایش : ١٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده