سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠ EN

اخبار مسئولیت های اجتماعی


همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر و به همت کارکنان منطقه عملیاتی پارسیان در شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، یکصد بسته معیشتی به ارزش ۴۵۰ میلیون ریال بین اقشار آسیب پذیر در شهرستان های مجاور منطقه عملیاتی پارسیان توزیع شد.
٠٨:٤٧ - يکشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

۴۴ پروژه مسئولیت اجتماعی به همت مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران، در دی‌ماه امسال تکمیل و تحویل دستگاه‌های بهره‌بردار شده است.
١٢:٣٣ - شنبه ١٨ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد
با حمایت مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران و در ایام دهه مبارک فجر، سه طرح ورزشی در روستاهای کمتر برخوردار استان بوشهر به بهره برداری رسید.
٠٩:٤٣ - پنج شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی،
به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، چهارمین مرحله از رزمایش همدلی و کمک های مومنانه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد.
٠٨:٢٥ - چهارشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در قالب طرح شهید سپهبد سلیمانی صورت گرفت؛
در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور بسیجیان پایگاههای مقاومت بسیج رهروان ولایت و شهید کشوری رزمایش خدمت رسانی به عشایر مرزنشین (مرزدار) استان ایلام به منظور مقابله با بیماری کرونا در دستور کار قرار گرفت.
٠٧:٣٤ - چهارشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

همزمان با فرا رسیدن اولین روز دهه مبارک فجر و به همت کارکنان منطقه عملیاتی آغار و دالان، در راستای تعهد به مسئولیت های اجتماعی، یکصد بسته معیشتی در قالب کمک‌های مومنانه و طرح شهید سلیمانی بین اقشار آسیب پذیر از بیماری کرونا در شهرستان های مجاور منطقه عملیاتی آغار و دالان توزیع شد.
١٣:٠١ - دوشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده