سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩ EN

اخبار مسئولیت های اجتماعی


کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ۲۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال کمک نقدی و یک خودرو خاور شامل کمک‌های غیرنقدی از جمله پتو، لباس، پوشاک و موادغذایی برای هموطنان سیل زده ارسال کردند.
١٦:١٠ - يکشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

با حضور مدیرعامل، مدیران و رؤسای شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق دوره آموزشی اصول و مبانی مسئولیت های اجتماعی (CSR) برگزار شد.
١٤:١١ - سه شنبه ٨ بهمن ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

همکاران شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در اقدامی خداپسندانه، طی سه مرحله از منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی کمک های غیرنقدی به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ارسال کردند.
١١:٣٥ - پنج شنبه ٣ بهمن ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

کارکنان منطقه عملیاتی سروستان و سعادت‌آباد همزمان با عزای عمومی سرباز وطن شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، در اقدامی خداپسندانه ۲۱ هزار سی سی خون به نیازمندان اهداء کردند.
٢٢:٢٣ - سه شنبه ١٨ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
مشاور امور زنان و خانواده شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق خبر داد
مهندس فرنوش ذبیحی مشاور امور زنان و خانواده شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، با اشاره به اقدامات و فعالیت های انجام شده در حوزه زنان و خانواده، از افزایش میزان رضایتمندی خانواده های این شرکت طی دو سال اخیر خبر داد.
١٤:١٢ - يکشنبه ١ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
به منظور حفظ و ارتقاء سلامت شغلي كاركنان عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
به منظور حفظ و ارتقاء سلامت شغلي كاركنان مناطق عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و پيشگيري از مرگ و مير هاي ناشي از سكته قلبي و كاهش آنها، چهار دستگاه الكتروشوك پزشكي جهت تجهيز بهداري نواحي عملياتي و سه دستگاه الکتروشوک خودکار (AED) نصب شد.
١٦:٠٣ - سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده