سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠ EN

اخبار مسئولیت های اجتماعی


عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در منطقه عملیاتی پارسیان از رويکرد جدید این شرکت در زمینه مسئولیت های اجتماعی با انجام مهارت آموزی و توسعه جوامع محلی استقبال کرد.
١٨:٣٤ - پنج شنبه ٩ بهمن ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

در آیین اختتامیه همایش CSR صنعت نفت، شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب موفق به کسب عنوان برتر و دریافت سپاسنامه به همراه تندیس طلایی، بخاطر اقدامات شاخص و شایسته این شرکت در قبال جوامع عشایری و روستایی و همزیستی ایل راه و نفت راه شد.
١٨:٣١ - پنج شنبه ٢٥ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
درمراسم افتتاحیه پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت
در پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت دبیر کمیته CSRشرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب به عنوان یکی از سه شرکت تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به ارائه گزارش پایداری در حوزه مسئولیت های اجتماعی پرداخت.
٠٨:٥٧ - پنج شنبه ٢٥ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

با حضورمدیرعامل، هیات مدیره، رؤسا و سرپرستان واحدهای ستادی شرکت بهره‌برداری نفت وگازغرب ازگزارش پایداری شرکت رونمایی شد.
٠٨:١١ - پنج شنبه ٢٥ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مشاور اجتماعی وزیر نفت گفت: درخت مسئولیت اجتماعی نفت با حمایت‌های مقام عالی وزارت نفت به بار نشسته است و در این مسیر همه تلاش خود را به‌کار خواهیم گرفت تا در اصول بنیادین مسئولیت اجتماعی، ارزش‌های اخلاقی سازمان نمود عینی‌تری پیدا کند.
١٤:١١ - چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

رئیس اداره ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب از آغاز طرح شهید قاسم سلیمانی (طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا به شیوه محل محور) در این شرکت خبر داد :
١٢:٤٥ - يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده