سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠ EN

فرهنگی


"مهدی کریمی" کارمند مدیریت امور مالی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی موفق به چاپ یک جلد کتاب شعر با عنوان " سر به ماه" شد.
١٣:٣١ - شنبه ١٠ مهر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در پیامی بمناسبت هفته دفاع مقدس ضمن پاسداشت فداکاری کارکنان صنعت نفت در دوران هشت سال دفاع مقدس, این دوران را سرفصل ظهور نام آورانی برشمرد که در عرصه های مختلف زمینه اقتدار میهن اسلامی را فراهم آوردند.
٠٨:٣٠ - چهارشنبه ٣١ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
پایگاه مقاومت بسیج شرکت نفت مناطق مرکزی ایران؛
سرپرست پایگاه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر (عج) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اهم فعالیت‌های این پایگاه، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دو حوزه همکاران ستادی و عملیاتی و خدمت‌رسانی در قالب مسئولیت اجتماعی به مناطق هم‌جوار شرکت را تشریح نمود.
١٨:٤٥ - دوشنبه ٢٩ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه خبر و قلم، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران پرتلاش حوزه نفت و گاز تبریک گفت.
٢١:٤٣ - شنبه ١٦ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در ستاد و منطقه عملیاتی سروستان و سعادت آباد به مناسبت دهه امامت و ولایت و عید سعید قربان ۳۰ هزار سی سی خون اهدا کردند.
١٠:٤٤ - دوشنبه ٤ مرداد ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

مهندس رامین حاتمی در پیامی موسم دو عید بزرگ مسلمانان جهان، اعیاد سعید قربان و غدیر خم و دهه امامت و ولایت را به همکاران و خانواده ایشان در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه تبریک گفت.
٢٠:٠٢ - سه شنبه ٢٩ تير ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده