سال جهش تولید گرامی باد
يکشنبه ١٧ فروردين ١٣٩٩ EN
وزیر نفت با اشاره به شدت مصرف انرژی بالا در کشور گفت: افزایش بازدهی انرژی بدون ایجاد خلل در رفاه مردم ضروری است و راهکارهای غیرقیمتی مؤثر در این زمینه از جمله بهره‌مندی از سامانه‌های تولید هم‌زمان برق و حرارت (CHP) مورد توجه قرار دارد.
مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مهمترین اقدمات و فعالیت های این سازمان در راستای مقابله با ‏ویروس کرونا را تشریح کرد.‏
شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، با مشارکت در طرح گندزدایی و ضدعفونی معابر روستایی و همچنین توزیع ماسک و دستکش رایگان در روستاهای بخش مرکزی سرخس، همگام با کادر درمان کشور در سنگر مقابله با ویرووس کرونا قرار گرفته است.
سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اقدام به راه اندازی سامانه خوداظهاری به ضرورت پایش ، غربالگری و پیشگیری از شیوع بیماری کووید 19 در محیط های کاری و نیز پیگیری افراد نیازمند قرنطینه در منزل یا محل کار، کرد.
مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بمناسبت حلول ماه شعبان و فرخنده اعیاد شعبانیه پیام تبریکی صادر کرد.
رئیس جمهوری با بیان اینکه در سال ۹۸ صنعت نفت در شدیدترین تحریم تاریخی قرار گرفت و فشارها از هر سو بر اقتصاد کشور ما وارد شد، گفت: حماسه اداره اقتصاد کشور بدون نفت در سال ۹۸ تحقق یافت.

آگهي مناقصه عمومي (یک مرحله ای) شماره م م ن-039-98 مربوط به پروژه احداث محل و جاده دسترسي موقعيت E021N ميدان شانول (به صورت C)

آگهي مناقصه عمومي (یک مرحله ای) شماره م م ن-040-98 مربوط به پروژه احداث جاده دسترسي و موقعيت چاه E053S خانگيران (به صورت C)

آگهي مناقصه عمومي (یک مرحله ای) شماره م م ن-041-98 مربوط به پروژه احداث محل و جاده دسترسي موقعيت E021S ميدان تابناك (به صورت C)

آگهي مناقصه عمومي (یک مرحله ای) شماره م م ن-042-98 مربوط به پروژه احداث جاده دسترسي چاه E039N ميدان دالان (به صورت C)

آگهي مناقصه عمومي (یک مرحله ای) شماره م م ن-043-98 مربوط به پروژه تهيه كالا و نصب تسهيلات سرچاهي و خط لوله جرياني موقعيت E096S خانگيران (به صورت PC)

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده