سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ١٧ آذر ١٤٠٠ EN

اخبار اصلی

معاون وزیر نفت:
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، اولویت‌های این شرکت در بخش تولید و توسعه را برشمرد و تأکید کرد که در شرایط کنونی، تولید حداکثری گاز به‌منظور تأمین سوخت زمستانی باید در اولویت کاری معاونت تولید و مدیریت نظارت بر تولید نفت و گاز این شرکت باشد.
١٠:٢١ - يکشنبه ١٦ آبان ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

مدیرعامل شرکت بهره ‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از اتمام تعمیرات اساسی تاسیسات گازی و نفتی این شرکت برای تولید پایدار و حداکثری سوخت زمستانی خبر داد.
١٥:٠١ - شنبه ١٥ آبان ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

در راستای توجه به رعايت اصول پدافند غيرعامل به منظور پيشگيري، كاهش آسيب پذيري و حمايت از توليد، تیم واکنش سریع شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب تشکیل شد.
٠٧:٥٩ - پنج شنبه ١٣ آبان ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در احکامی جداگانه مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز، سرپرست شرکت نفت خزر، سرپرست شرکت توسعه پایدار آسمان کیش، و سرپرست مدیریت امور بین‌الملل شرکت ملی نفت ایران را منصوب کرد.
٢٢:٣٢ - چهارشنبه ١٢ آبان ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
با احکام جداگانه‌ای از سوی وزیر نفت
وزیر نفت طی احکام جداگانه‌ای، تمشیت امور مربوط به پژوهشگاه صنعت نفت و امور مربوط به دانشگاه صنعت نفت را به معاون خود در امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت واگذار کرد.
١٣:٢٣ - چهارشنبه ١٢ آبان ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠
وزیر نفت:
وزیر نفت ضمن اشاره به نیاز سرمایه‌گذاری ۱۶۰ میلیارد دلاری در پروژه‌های صنایع نفت و گاز کشور، بر لزوم توجه به آمایش سرزمین در این سرمایه‌گذاری‌ها تاکید کرد.
١٠:٠٤ - سه شنبه ١١ آبان ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده