سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
پنجشنبه 30 دی 1400 EN
rel_news
  • 1400/09/28 - 12:05
  • تعداد بازدید خبر : 156
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با هدف پشتیبانی از استمرار تولید؛

رزمایش حفاظت از تاسیسات در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد

با هدف ارتقاء سطح امنیت منطقه عملیاتی خانگیران، رزمایش حفاظت از تاسیسات با مرکزیت صنایع نفت و گاز برگزار شد.

با هدف ارتقاء سطح امنیت منطقه عملیاتی خانگیران، رزمایش حفاظت از تاسیسات با مرکزیت صنایع نفت و گاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، رزمایش دفاعی شامل تمرین رزم زمینی، مقابله با تهدیدات سخت و نفوذ عناصر معاند و ریز پرنده‌ها و با مرکزیت صنایع نفت و گاز و به شعاع ۱۲ کیلومتر در سه لایه حفاظتی در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد.

این گزارش می افزاید: هدف از برگزاری این رزمایش که به فرماندهی محور عملیاتی شهید برونسی و با مشارکت گردان امام حسین (ع)، گردان بیت المقدس، تیم های عملیاتی متشکل از بسیجیان پایگاه بسیج قدس و پرسنل حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و همچنین بسیجیان پایگاه بسیج شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد انجام شد، حفظ آمادگی دفاعی، ارتقاء سطح امنیت منطقه خانگیران جهت استمرار تولید و تداوم خدمت رسانی به آحاد مردم شریف میهن اسلامی است.

شایان ذکر است، در این مراسم جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان سرخس و شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز شرق و پالایش گاز شهید هاشمی نژاد حضور داشتند.

شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق از شرکت های تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به مرکزیت ستاد شهر مشهد مقدس است.

لینک کوتاه خبر :
رزمایش حفاظت از تاسیسات در منطقه عملیاتی خانگیران رزمایش حفاظت از تاسیسات در منطقه عملیاتی خانگیران رزمایش حفاظت از تاسیسات در منطقه عملیاتی خانگیران رزمایش حفاظت از تاسیسات در منطقه عملیاتی خانگیران رزمایش حفاظت از تاسیسات در منطقه عملیاتی خانگیران رزمایش حفاظت از تاسیسات در منطقه عملیاتی خانگیران رزمایش حفاظت از تاسیسات در منطقه عملیاتی خانگیران رزمایش حفاظت از تاسیسات در منطقه عملیاتی خانگیران
  • گروه خبری : خبر,تصويري,تولیدی
  • کد خبر : 14722
{author_name}
تصویر نویسنده :

  روابط عمومی
عکاس

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید