31 تیر 1403
جهش تولید با مشارکت مردم

بخش نفت

 

زمینه فعالیت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران چیست؟

شرکت نفت مناطق مرکزی ایران که در سال 1377 تاسیس گردیده، یکی از پنج شرکت تولیدی نفت و گاز و دومین شرکت تولید کننده گاز کشور می باشد . این شرکت مسئولیت تولید و توسعه اکثر میدان‌های خشکی در محدوده جغرافیائی استانهای لرستان ، کردستان ، کرمانشاه ، مرکزی ، قم ، ایلام ، خراسان ، آذربایجان غربی و شرقی ، اردبیل ، فارس ، بوشهر ، هرمزگان و چهارمحال بختیاری را بر عهده دارد و در حال حاضر نزدیک به نیمی از گاز مورد نیاز کشور را تأمین می‌نماید.

شرکت نفت مناطق مرکزی ایران مسئولیت توسعه و تولید بیش از 80 میدان گازی و نفتی را بر عهده دارد .ستاد این شرکت که مسئولیت سیاست گذاری و تدوین استراتژی تولید و توسعه را به عهده دارد در تهران و ستاد شرکت‌های بهره برداری نفت و گاز غرب ,شرق و زاگرس جنوبی به ترتیب در شهرهای کرمانشاه، مشهد مقدس و شیراز واقع است .
 
آیا شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیروی جدید استخدام می‌کند؟

خیر. در حال حاضر علاقه‌مندان می‌توانند در سامانه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی وزارت نفت به نشانی jad.mop.ir   بر اساس شرایط اعلام شده و رشته‌های دانشگاهی مرتبط ثبت‌نام نمایند تا در صورت نیاز به نیروهای متخصص به صورت قراردادی مشغول به فعالیت شوند. همچنین بخش بزرگی از فعالیت‌های صنعت نفت توسط شرکت‌های واگذار شده به بخش خصوصی و یا پیمانکاران خصوصی انجام می‌شود که فرآیند استخدام در آنها در حوزه اختیار وزارت نفت و شرکت‌های تابعه آن نیست.
 
 آیا در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران قانونی مبنی بر جذب فرزندان کارکنان صنعت نفت وجود دارد؟

خیر
 
 چگونه می‌توان با شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ارتباط برقرار کرد؟

در سایت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بخش تماس با ما آدرس, شماره تماس و کدپستی و ... شرکت درج شده است.

تهران ، خیابان طالقانی، روبروی وزارت نفت, پلاک 390
تلفن : 87520          
کد پستی :  1591816514                   
سامانه پیامکی: 100001201
پست الکترونیکی: info@icofc.ir

 چگونه می‌توان به عنوان یک تولیدکننده و یا تامین‌کننده کالای صنعت نفت با این سازمان ارتباط برقرار کرد؟

از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به نشانی www.setadiran.ir

مراحل و فرآیند مناقصات در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به چه صورت می باشد؟

دریافت خدمات مورد نیاز و فرآیند مناقصات در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از طریق برگزاری مناقصه وفق قانون برگزاری مناقصات در سامانه ستاد تدارکات الکترونیکی دولت به نشانی اینترنتی setadiran.ir انجام می شود. شماره تماس سامانه ستاد در تهران جهت انجام مراحل عضویت در سامانه 1456-021 می باشد.

آیا شرکت نفت مناطق مرکزی ایران پذیرای متقاضیان امریه خدمت سربازی است ؟

شرکت نفت مناطق مرکزی ایران یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی نفت ایران است و متقاضیان امریه خدمت سربازی در این شرکت می توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی شرکت ملی نفت ایران در تهران (بخش منابع انسانی) نسبت به ثبت درخواست و پیگیری اقدام نمایند.

آیا واحد مشخصی برای رسیدگی به شکایات مشتریان و پیمانکاران در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران وجود دارد؟

بله، در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران واحدی تحت عنوان بازرسی و رسیدگی به شکایات تاسیس شده است که مشتریان و پیمانکاران و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ارائه مستندات نسبت به شکایت و دریافت پاسخ از طریق این واحد اقدام نمایند. ضمنا سامانه ای تحت عنوان "صندوق شکایات" در بخش "میز خدمت - خدمات درون سازمانی" در منوی اصلی سایت شرکت طراحی و ایجاد گردیده که مخاطبان برون سازمانی می توانند شکایات خود را از آن طریق اعلام نمایند.

چگونه می توان آخرین مناقصه‌ها و مزایده‌ها مربوط به شرکت نفت مناطق مرکزی ایران را مشاهده کرد؟

تمام مناقصات و مزایده های شرکت طبق قانون پس از اخذ مجوز در روزنامه های کثیرالانتشار سراسری و محلی چاپ و نشر می گردند. علاقه مندان همچنین می توانند با مراجعه به تب منوی مناقصات در وب سایت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نشانی www.icofc.ir از آخرین وضعیت مناقصات مطلع شوند.

رسالت حقوقی و اهداف شرکت نفت مناطق مرکزی ایران چیست ؟

تولید صیانتی نفت و گاز با حفظ و بهبود کیفیت و ارتقاء  بهره‌وری

 توسعه میدان‌های نفت و گاز با اولویت میدان‌های مشترک باکیفیت،  زمان و هزینه  بهینه

 تحقق برنامه تولید تکلیفی شرکت ملی نفت ایران

 پیشگیری و کاهش مداوم آلودگی محیط‌زیست ناشی از محصولات، خدمات و فعالیت‌ها

 ارتقاء مداوم سطح بهداشت و ایمنی محیط کار با اولویت پیشگیری از بروز هرگونه صدمه و ایجاد بیماری در کارکنان و افراد تحت تأثیر فعالیت‌های   شرکت

 توسعه و ارتقاء منزلت سرمایه انسانی و اهتمام بر آموزش اثربخش و کاربردی

بهبود عملکرد انرژی شامل بهبود مصرف، کار آیی و استفاده  انرژیتنظیمات قالب