سال «مهار تورم و رشد تولید» گرامی باد
سه شنبه 16 خرداد 1402 EN

 

 

 

سومین فراخوان ارزيابی صلاحيت مناقصه ­گران دستگاه مركزی وزارت نفت


1398/03/14

اطلاعيه مهم

سومین فراخوان ارزيابی صلاحيت مناقصه‌‌گران دستگاه مركزی وزارت نفت

در راستاي استفاده از توانمندي‌ها و حمايت حداكثري از سازندگان داخلي، ايجاد بانك اطلاعات منابع واحد، تسريع در تامين اقلام و تجهيزات مورد نياز در فضاي رقابتي و همچنين با توجه به درخواست‌هاي مكرر و گسترده شركت‌هاي سازنده و فروشنده (اعم از شعبه شركت اصلي خارجي، نماينده انحصاري، نماينده، انباردار و غيره) از وزارت نفت در تهيه فهرست بلند دستگاه مركزي و پيگيري ايشان از اقدامات بعمل آمده و براساس قانون برگزاری مناقصات به اطلاع مي‌رساند:

1- كليه سازندگان و تامین‌کنندگان داخلي می‌توانند با دريافت كد عضويت 5 رقمي ايران كد از تارنماي www.irancode.ir و ثبت­ نام در تارنماي www.meganaft.ir شركت فاوا نفت صبا­كيش و اخذ امضاي الكترونيكي (token)، به پرتال سامانه تامين كالاي وزارت نفت به نشاني ep.mop.ir مراجعه و نسبت به درج اطلاعات و تكميل فرم پرسشنامه خود‌اظهاري اقدام نمايند. ضمناً تلفن مركزي (call center) با شماره 61623300-021 جهت پاسخگويي به مراجعين محترم در نظر گرفته شده است كه در صورت مواجه شدن با هرگونه اشكال در استفاده از برنامه مي توانند تماس حاصل فرمايند.

2- پس از ثبت و صدور­ نهايي فرم‌هاي تكميل شده، اضافه نمودن هرگونه اطلاعات جديد منوط به اخذ مجوز از دستگاه مركزي به نشاني بالا خواهد بود و ضروري است شركت‌ها در تكميل فرم‌هاي مربوطه كه ملاك ارزيابي صلاحيت و رتبه­ بندي خواهد بود، كمال دقت را مبذول نمايند.

3- كليه سازندگان و تامین‌کنندگان داخلي مي‌بايست در تارنماي ep.mop.ir حتماً سربرگ «راهنماي تأمين‌كنندگان» را ملاحظه نمايند تا در فرآيند خود اظهاري تسريع شود.

4- مستندات، مجوزها، گواهينامه‌ها و معيارهاي ارزيابي صلاحيت منابع و اهميت وزني آنها در پايگاه اطلاع‌رساني مناقصات و تارنماي دستگاه مركزي به نشاني ep.mop.ir قرار دارد.

5- تاکید می‌گردد فقط منابعی قابلیت ارزیابی خواهند داشت که حداقل یک پرسشنامه را تکمیل و ثبت و صدور نهایی کرده باشند. بدیهی است منابعی که فرآیند خوداظهاری را تکمیل ننموده باشند امکان ارزیابی را نخواهند داشت.

توضیحات:
1) مدت اعتبار ارزيابي صلاحيت منابع سازنده و تامین‌کننده، طبق بند ج ماده 3 آئين‌نامه اجرايي بند «الف» ماده 26 « قانون برگزاري مناقصات » از تاريخ درج در فهرست بلند دستگاه مركزي، بمدت دو سال خواهد بود.
نام و نشاني دستگاه مركزي: وزارت نفت، معاونت مهندسي، پژوهش و فناوري - تهران، خیابان کریم خان زند- خیابان حافظ ساختمان مرکزی ششم شرکت ملی نفت ایران - پلاک 523 طبقه چهارم- اداره‌کل نظام تأمین و تجاری‌سازی فناوری وزارت نفت- کد پستی: 1598714513
رشته يا زمينه تخصصي ارزيابي صلاحيت: كليه رشته‌هاي تخصصي مرتبط با قطعات و تجهيزات مورد نياز صنايع بالادستي و پايين‌دستي (خشكي و دريايي) صنعت نفت، گاز، پتروشيمي و پالايش و پخش
تاريخ، مهلت و نشاني دريافت و تحويل اسناد ارزيابي صلاحيت: شروع خوداظهاري از تاريخ درج اين آگهي در روزنامه‌هاي كثيرالانتشار و پايگاه ملي اطلاع‌رساني مناقصات بوده و تا مورخ 1398/11/30 ادامه خواهد داشت. دستگاه مركزي نيز منابعي كه مدارك خوداظهاري را تكميل كرده‌اند، بر اساس ويرايش اول دستورالعمل ارزيابي صلاحيت و رتبه‌بندي سازندگان و تامين‌كنندگان(فهرست بلند دستگاه مركزي) ابلاغي به شماره 245837/96 مورخ 96/5/28 از سوي معاونت مهندسي، پژوهش و فناوري وزارت نفت ارزيابي خواهد نمود.
2) منابعي كه در لیست منتشر شده در تاریخ 1397/09/01 حضور دارند؛ درصورت نياز و به تشخيص خود نسبت به تكميل هر چه بيشتر اطلاعات قبلي شركت و يا محصولات اقدام نمايند.
ضمناً ارزيابي و اعمال تغییرات اظهار شده جدید، بعد از ارزيابي صلاحيت و تائید کمیته‌های فنی بازرگانی دستگاه مرکزی در فهرست منتشره قرار خواهند گرفت.
تاريخ اعلام نتايج ارزيابي صلاحيت: نتايج ارزيابي صلاحيت خود‌اظهاري و تكميل مدارك، از سوي دستگاه مركزي وزارت نفت(معاونت امور مهندسي، پژوهش و فناوري وزارت نفت - اداره كل نظام تأمين و تجاري‌سازي فناوري)، حداكثر تا مورخ 1399/09/01 در پايگاه ملي اطلاع‌‌رساني مناقصات و تارنماي دستگاه مركزي وزارت نفت به آدرس (ep.mop.ir) منتشر مي‌شود.

دبيرخانه شوراي هماهنگي منابع واحد دستگاه مركزي وزارت نفت