26 خرداد 1403
جهش تولید با مشارکت مردم
  • 1402/03/21 - 22:45
  • تعداد بازدید خبر : 3601
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه

سرپرست مدیریت تولید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران منصوب شد

متن صوتی

به موجب حکمی از طرف مهندس مهدی حیدری مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران مهندس عباس خزاعی به سمت سرپرستی مدیریت تولید این شرکت منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به موجب حکمی از طرف مهندس مهدی حیدری مدیرعامل این شرکت مهندس عباس خزاعی به سمت سرپرستی مدیریت تولید نفت مرکزی منصوب شد.

در حکم انتصاب سرپرست مدیریت تولید آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست  مدیریت  تولید» منصوب می‌شوید. اهم وظایف و مسئولیتهای مورد انتظار به شرح زیر میباشند:

-شناسایی و بکارگیری نیروهای متخصص، توانمند ، متعهد و فسادستیز در جهت  وظایف محوله براساس اصول شایسته سالاری و جانشین پروری. 

-حصول اطمینان از اجرای قوانین ،استاندارد ها و دستورالعمل های مرتبط با ایمنی ،بهداشت و حفاظت محیط زیست در طرح ها ،پروژه ها و تجهیزات موجود در مناطق عملیاتی.

-ارائه راهکارهای نوین بمنظور افزایش ضریب ایمنی و کاهش ریسک عملیاتی در اجرای طرح ها،پروژه ها و تجهیزات بهره برداری شرکت های تابعه.

-نظارت بر امر برنامه ریزی تولید بمنظور حصول اطمینان از بهره برداری بهینه با توجه به رسالت های واگذار شده از سوی وزارت نفت و هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران.

 -نظارت بر عملیات  روزانه تولید نفت و گاز و روش های بهینه ی تزریق در جهت رفع عوامل کاهنده تولید در سطح کلان از طریق هماهنگ نمودن عملیات بین شرکت های  تابعه.

-تدوین و تصحیح استراتژی ها و روش ها در سطوح عالی بمنظور نظارت بر تولید و راه اندازی تأسیسات.

-حصول اطمینان از برنامه ریزی دقیق و بموقع بمنظور تهیه و تأمین کالا و انجام تعمیرات اساسی بصورت ادواری در سیستم.

-هماهنگی کامل بین واحدهای تولیدی و عملیاتی و خدماتی با توجه به برنامه تعمیرات اساسی بمنظور جلوگیری از هرگونه توقف تولید نفت و گاز.

-نظارت و کنترل در نحوه ی راه اندازی تأسیسات تولیدی بر اساس مشخصات ،ضوابط و مقررات صنعت نفت و حصول اطمینان از عملکرد مجریان پروژه ها و هماهنگی لازم در خصوص راه اندازی بموقع واحدهای تولیدی.

-پیگیری و اهتمام ویژه در راه اندازی  طرح ها و پروژه های تولید زودهنگام.

-هماهنگی کامل با  واحدها و سازمان های ذیربط در خصوص حمل وسائط نقلیه سنگین و فوق سنگین بمنظور جابجایی تأسیسات در مناطق عملیاتی.

-نظارت بر تهیه و تنظیم گزارشات مختلف در ارتباط با عملکرد و همچنین مشکلات عملیاتی  موجود شرکت های بهره برداری نفت وگاز تابعه در چارچوب برنامه های تولید و توسعه شرکت و ارائه نظرات و پیشنهادات در جهت بهبود وضعیت.

-برنامه ریزی و سیاست گذاری بمنظور بهینه سازی مصرف انرژی و پیاده سازی الزامات کاهش مصرف حامل های انرژی بویژه در بخش صنعت و تأسیسات عملیاتی با بکارگیری تکنولوژی های نوین و تجدید پذیر بهینه سازی انرژی.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و همچنین با همت، همدلی و مشارکت مدیران عامل محترم شرکتهای تابعه، مدیران و رؤسای محترم ستادی در تحقق اهداف و انجام مسئولیت های محوله موفق و مؤید باشید، ضمناً فرصت را غنیمت شمرده و از خدمات شایسته جناب آقای کمیزی در دوران تمشیت آن  مدیریت  تشکر و قدردانی می‌گردد.

 

  • گروه خبری : خبر,انتصابي,تولیدی
  • کد خبر : 15706
کلمات کلیدی
  روابط عمومی
خبرنگار

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب