26 خرداد 1403
جهش تولید با مشارکت مردم
  • 1401/08/23 - 11:39
  • تعداد بازدید خبر : 1038
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

تکمیل 6 پروژه ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد به همت شرکت ملی نفت ایران

متن صوتی

به همت مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز شرکت ملی نفت ایران در مهرماه امسال، 6 پروژه ورزشی در استان کهگیلویه و بویر احمد تکمیل و به اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان دستگاه بهره بردار تحویل شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،  مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفتخیز این شرکت مهرماه 1401 با هدف ایجاد و توسعه شور و نشاط اجتماعی و گسترش ورزش در سطوح مختلف جامعه، افزایش سرانه ورزشی در روستاها و بهره مندی بیشتر ساکنان روستا از امکانات خدماتی و توسعه روستایی اقدام به تکمیل 6 پروژه ورزشی در استان کهگیلویه و بویراحمد کرد.

این پروژه ها شامل احداث زمین چمن مصنوعی در روستای چپتاب شهرستان بویراحمد، احداث زمین چمن مصنوعی روستای سرتنگ توتنده شهرستان دنا، احداث زمین چمن مصنوعی روستای القچین علیا در شهرستان چرام، تجهیز سالن ورزشی سرفاریاب شهرستان چرام، احداث زمین چمن مصنوعی روستای شیخ حسین شهرستان چرام و احداث زمین چمن مصنوعی روستای اکبر آباد شهرستان کهگیلویه است.

بر اساس این گزارش، مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران، اجرای پروژه‌های آموزشی، ورزشی، بهداشتی، راه، آب‌رسانی، برق‌رسانی، خدماتی و... را در مناطق نفت‌خیز و محروم کشور در دستور کار دارد.

شهریورماه امسال ۵۸ پروژه آموزشی، ورزشی، هادی روستایی، بهداشتی و درمانی، راه و شهرسازی و خدماتی در استان‌های نفت‌خیز و گازخیز کشور به همت این مدیریت، با صرف اعتباری افزون بر ۴۸۰ میلیارد ریال در شهریورماه امسال تکمیل شده است.

 

 

  • گروه خبری : خبر,سایر منابع
  • کد خبر : 15396
کلمات کلیدی
  روابط عمومی
خبرنگار

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب