28 فروردین 1403
جهش تولید با مشارکت مردم
  • 1402/07/19 - 12:14
  • تعداد بازدید خبر : 1582
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

۱۸۰۰ پروژه مسئولیت اجتماعی در صنعت نفت اجرایی شده است

متن صوتی

مشاور اجتماعی وزیر نفت گفت: تاکنون ۱۸۰۰ پروژه از مجموع ۶۸۰۰ پروژه مسئولیت اجتماعی صنعت نفت، در دولت سیزدهم به سرانجام رسیده است.

مشاور اجتماعی وزیر نفت گفت: تاکنون ۱۸۰۰ پروژه از مجموع ۶۸۰۰ پروژه مسئولیت اجتماعی صنعت نفت، در دولت سیزدهم به سرانجام رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بابک دارابی در نشستی با عنوان مروری بر روند تحولات مسئولیت اجتماعی در صنعت نفت که در چارچوب سلسله پیش‌نشست‌های همایش ملی مسئولیت اجتماعی، دانشگاه و صنعت برگزار شد، اظهار کرد: در دولت سیزدهم صنعت نفت ۶۸۰۰ پروژه اجرایی در زمینه مسئولیت اجتماعی تعریف کرده که تاکنون ۱۸۰۰ پروژه با هم‌افزایی دیگر بخش‌ها به نتیجه رسیده است.

مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفتخیز شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اهتمام وزیر نفت به اجرای پروژه‌های مسئولیت اجتماعی به‌صورت هدفمند افزود: تأکید وزیر نفت بر اجرای پروژه‌ها در چارچوب یک شیوه‌نامه مشخص، منجر به ابلاغ شیوه‌نامه اجرایی مسئولیت‌ اجتماعی در این باره شد و در اختیار همه مجموعه‌های وزارت نفت قرار گرفت تا بر اساس آن از امکانات و لجستیک موجود در روند اجرای پروژه‌ها استفاده کنند.

دارابی تقویت و توانمندسازی جامعه پیرامونی صنعت نفت برای همکاری بیشتر را یکی دیگر از اقدام‌های وزارت نفت در روند اجرای پروژه‌های مسئولیت اجتماعی برشمرد و گفت: در این باره اقدام‌های ارزشمندی در خصوص عدالت آموزشی به‌ویژه در قشر نوجوان صورت گرفته است.

وی به تدوین نظام‌نامه مسئولیت اجتماعی در وزارت نفت دولت سیزدهم اشاره و اظهار کرد: به‌منظور استانداردسازی، راهنمای GRI از سوی همکاران ما در مجموعه مشاوره اجتماعی وزیر نفت تهیه و بومی‌سازی شد و در اختیار شرکت‌های زیر مجموعه قرار گرفت تا اقدام‌های انجام‌شده بر اساس استانداردهای بین‌المللی ارزیابی و اجرا شود.

دارابی با اشاره به تدوین سامانه شفاف‌سازی پروژه‌های مسئولیت اجتماعی در وزارت نفت اشاره کرد و گفت: این سامانه با دستور شورای معاونین در حال تهیه است و بی‌شک با اجرای آن، تأثیری بسزا در روند شفاف‌سازی پروژه‌ها ایجاد خواهد شد.

 

  • گروه خبری : خبر,سایر منابع,مسئولیت های اجتماعی
  • کد خبر : 15845
کلمات کلیدی
  روابط عمومی
خبرنگار

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب