26 خرداد 1403
جهش تولید با مشارکت مردم
  • 1401/07/30 - 14:53
  • تعداد بازدید خبر : 2184
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با قرائت پیام مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران؛

اولین المپیاد فرهنگی _ ورزشی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در کرمانشاه آغاز شد+تصویر

نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در کرمانشاه با قرائت پیام تقدیر مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران آغاز شد.

نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در کرمانشاه با قرائت  پیام تقدیر مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران  آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهرداد گل محمدی رئیس امور ورزش شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در آیین افتتاح این دوره از رقابت ها با تقدیر از میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و با قرائت پیام تقدیر مهندس حیدری اظهار داشت: با تاکید و توجه مهندس حیدری مدیر عامل شرکت و با برنامه ریزی های انجام گرفته این دوره از رقابت ها به صورت متمرکز و در قالب المپیاد فرهنگی ورزشی برگزار می شود و انشالله در ادامه رقابت های ورزشی شرکت نفت مناطق مرکزی و شرکت های تابعه در همین قالب و روند ادامه می یابد.

وی با با تبریک فرارسیدن هفته ی ورزش و تربیت بدنی، ورزش را عامل سلامتی جسم و روح خواند و بر لزوم توجه جدی به موضوع ورزش در ستاد و مناطق عملیاتی تابعه تاکید نمود و برگزاری المپیاد ورزشی را فرصتی بزرگ برای نهادینه سازی ورزش در سطح شرکت دانست.

بر اساس این گزارش جلال الدین بنی عامریان رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب نیز با گرامیداشت هفته تربیت بدنی  و عرض خیر مقدم به ورزشکاران شناسایی استعدادهای ورزشی شرکت ها، مشارکت و تعاملات مطلوب اجتماعی همکاران و تحرک و شناسایی استعداد های ورزشی را از مهم ترین اهداف برگزاری این دوره از رقابت ها دانست.

این گزارش می افزاید،اولین المپیاد فرهنگی ورزشی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه  از تاریخ 29 مهر تا 9 آبان با حضور ورزشکاران این شرکتها و در رشته های فوتسال، شطرنج، شنا، والیبال، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز و تیراندازی در کرمانشاه دنبال می شود.

 

  • گروه خبری : خبر,ورزشي,تصويري,تولیدی
  • کد خبر : 15333
{author_name}
تصویر نویسنده :

  روابط عمومی
عکاس

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب