30 خرداد 1403
جهش تولید با مشارکت مردم
  • 1401/11/04 - 10:33
  • تعداد بازدید خبر : 1843
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

در المپیاد ورزشی وزارت نفت؛ چهار مدال سهم دو شناگر نفت مناطق مرکزی ایران شد+تصویر

در مسابقات المپیاد ورزشی وزارت نفت در رشته شنا ، دو نفر از کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران چهار مدال را به خود اختصاص دادند.


در مسابقات المپیاد ورزشی وزارت نفت در رشته شنا ، دو نفر از کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران چهار مدال را به خود اختصاص دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، این المپیاد که در شهر آبادان و با حضور شش تیم از چهار شرکت اصلی وزارت نفت برگزار شد ، آقایان محمد بنی سعیدی و علی حقیقی از کارکنان منطقه عملیاتی نار و کنگان از مناطق شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به عنوان نماینده شرکت ملی نفت ایران سه مدال طلا و یک مدال برنز را به خود اختصاص دادند.

بر اساس این گزارش محمد بنی سعیدی در رده سنی ۴۰_۳۹ در ماده کرال سینه و ماده کرال پشت به مقام اول رسید و دو مدال طلا را از آن خود کرد و علی حقیقی در رده سنی ۳۴_۳۳ در ماده کرال پشت به مقام اول دست یافت و مدال طلای این رده را کسب کرد و در ماده قورباغه مدال برنز را به گردن آویخت.

مسابقات المپیاد ورزشی وزارت نفت طی ماههای دی و بهمن ۱۴۰۱در آبادان در رشته شنا بین شش تیم از چهار شرکت اصلی وزارت نفت شامل شرکت ملی پالایش و ‌پخش فرآوردهای نفتی ایران (الف)، شرکت ملی پالایش و پخش فرآوردهای نفتی ایران (ب)، شرکت ملی نفت ایران (الف) ، شرکت ملی نفت ایران ( ب) ، شرکت ملی صنایع پتروشیمی و شرکت ملی گاز ایران برگزار شد که تیم پالایش و پخش (الف) با ۲۷۰ امتیاز بر جایگاه نخست تکیه زد و شرکت ملی نفت ایران (الف) نیز با ۲۴۰امتیاز نائب قهرمان و تیم صنایع پتروشیمی با ۲۳۱ امتیاز دررتبه سوم این سری از مسابقات قرار گرفت.

این گزارش می افزاید، در این المپیاد  در رشته تیر اندازی ،تیم تیر اندازی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران که در مسابقات شرکت ملی نفت ایران  عنوان قهرمانی رو از آن خود کرده بود ،  خوش درخشید و در رشته تیر اندازی و در ماده تپانچه آقایان محمد علی خدا دوستی ،عبدالمجید ربیعی و مرتضی کوهستانی به عنوان قهرمانی و در ماده تفنگ با حضور آقایان حسن راد ، محمد میری و مصطفی وحیدی و مربیگری آقای محمد اسفندیاری به مقام نایب قهرمانی نائل آمدند.

 

 

  • گروه خبری : خبر,ورزشي,تصويري,تولیدی
  • کد خبر : 15523
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

  روابط عمومی
عکاس

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب